The Order: Vyhlásenie vojny

 V dejinách našej rasy nastala temná a ponurá doba. Všade vôkol nás ležia zelené hroby našich predkov, no v krajine, ktorá nám kedysi patrila, sme sa stali olúpeným ľudom. Tí, ktorí nie sú z našej krvi, po miliónoch narúšajú naše hranice a vysmievajú sa nášmu nároku na zvrchovanosť. No náš ľud reaguje iba letargiou.

Premohla nás obrovská choroba. Prečo naši ľudia nekonajú? Čo je to za šialenstvo? Vari rakovina rasového masochizmu strávila samotnú našu vôľu existovať?

Zatiaľ, čo umožňujeme légiám Mexičanov napádať našu pôdu, vraždíme naše deti v rovnakých množstvách. Boli muži Alama iba mýtom? Či silou zbraní alebo silou slabín, výsledok tejto invázie je rovnaký. No náš ľud neodporuje.

Naši hrdinovia i naša kultúra bola napádaná a degradovaná. Zbastardené hordy volajú po našom oddelení od nášho dedičstva. No náš ľud to netrápi.

V tejto krajine sú naše deti nútené, aby akceptovali nebielych za svoje idoly, svojich spoločníkov, a čo je najhoršie – za svojich partnerov, čo je smer, ktorý nás vedie priamo k zničeniu. No náš ľud to nevidí…  

K týmto záležitostiam nedošlo náhodou, ale zámerne. Pre všetkých, ktorí majú zrak na to, aby videli, je zjavné, že na našu kedysi krásnu krajinu padol zlý tieň. Jestvuje dostatok dôkazov, že kontrolu nad našou krajinou prevzal istý zákerný, cudzí ľud.

Ako sa mohlo stať, že parazit získal nadvládu nad svojím hostiteľom? Namiesto ostražitosti naši otcovia upadli do spánku. Čo máme robiť? Akou pustou uničili títo votrelci budúcnosť našich detí.

Všade vôkol nás krajina umiera. V našich mestách sa roja ponuré hordy. Voda je skazená a vzduch odporný. Úžernícke pijavice obsadzujú naše farmy, náš ľud je vyháňaný z pôdy. Kapitalisti a komunisti radostne rýpu do našich kostí, kým ich nosatí páni úžery riadia našu skazu. Čo sa stane z našich detí v takejto krajine? No náš ľud stále spí!

Každý deň boháči uťahujú okovy, ktoré zťažka ležia na našom ľude. Akou úbohou sa stala biela robotnícka trieda. Kde je statočný árijský farmár, tak rýchly v potrestaní ruky tyrana?

Zatvárajú továrne, mlyny, bane a naše pracovné miesta presúvajú za more. No náš ľud sa neprebúdza. Do nášho stredu posielajú armády agentov, aby kradli z našich vrecák a upevňovali ich moc. Naši predkovia za kráľa Juraja mali viac slobody, ako máme my. No náš ľud stále spí!

Krutá je realita pre tých, ktorí sa prebudili. John Singer sa prebudil. Znepokojený nárastom drog, homosexualitou a rasovým miešaním vo verejných školách, snažil sa učiť svoje deti doma. Bol smelým árijským farmárom, ktorý vrúcne miloval svoju rodinu. Vládni agenti ho strelili do chrbta.

Gordon Kahl sa prebudil. Po štyroch desaťročiach podriaďovania sa tyranii IRS sa pokúsil odporovať. Bol smelým árijským farmárom, ktorý vrúcne miloval svoju rodinu. Vládni agenti ho strelili do chrbta.  

Arthur L. Kirk sa prebudil. Po tri generácie jeho rodina obrábala pôdu, ktorú sa snažil ukradnúť úžernícky bankár. Brat Kirk sa pokúsil o odpor. Bol smelým árijským farmárom, ktorý vrúcne miloval svoju rodinu. Vládni agenti ho strelili do chrbta.

Týmto trom bratom hovoríme: „Povstaňte, povstaňte zo svojich hrobov, bieli bratia! Povstaňte a pridajte sa k nám! Ideme pomstiť vašu smrť. Árijské farmárstvo sa prebúdza. Opäť začína viať dávno zabudnutý vietor. Počujete prichádzajúci hrom? Je to hrom prebudeného Sasa. Vojna visí nad krajinou. Potečie tyranova krv.“

Po jednom, vo dvojici, po desiatkach a légiách zaženieme nepriateľa do mora. Skrze našu krv a Božiu vôľu sa krajina prisľúbená našim otcom stane krajinou našich detí.

Nerezignujeme viac, aby sme boli ovládaní vládou monokracie. Vyhlasujeme, že od tohto dňa neuznávame režim vo Washingtone za platného a zákonného predstaviteľa všetkých Árijcov, ktorí odmietajú podriadiť sa nátlaku a zákernej tyranii zo strany Tel Avivu a ich pätolízačov vo Washingtone. Zisťujeme, že masa nášho ľudu sa nachádza v lobotomickom, letargickom stave slepej poslušnosti, a tejto kolektívnej rasovej samovraždy sa už viac nezúčastníme!     

Týmto sa vyhlasujeme za slobodný a zvrchovaný ľud. Uplatňujeme si nárok na územný imperatív, ktorý bude pozostávať z celého severo-amerického kontinentu na sever od Mexika.

Ako vojaci Árijského Hnutia Odporu sa budeme správať v súlade so Ženevskou konvenciou…

Uzatvárame toto Vyhlásenie otvoreným listom Kongresu a našimi podpismi potvrdzujúcimi náš zámer bojovať. Nech si je toho vedomý priateľ i nepriateľ. Toto je vojna!

My, dolupodpísaní, pri plnom vedomí a bez nátlaku, týmto podpisujeme tento dokument z našej vlastnej slobodnej vôle, uvádzajú priamo a bez strachu, že sa považujeme byť v plnom a neúnavnom vojnovom stave s tými silami, ktoré sa snažia a vedome propagujú zničenie našej viery a našej rasy.

Preto, za Krv, Pôdu a Česť, a za budúcnosť našich detí, odovzdávame sa Boju. Amen.  

„Keď nadíde ten deň, nebudeme sa pýtať, či smeruješ naľavo či napravo, jednoducho ti usekneme hlavu.“

The Order

14 komentárov

 1. Hail The Order.
  Pre Zem, Cest a Krv… Chcel by som spomenut na jedneho z hlavvnych ideologov Mlcanliveho Bratstva, Davida Lane (02-11-1938 – 28-05-2007), ktory zomrel za rovnako podozrivych okolonosti ako Rudolf Hess

 2. aj tu sa musím pristaviť. Aké podozrivé okolnosti hľadáš u človeka s chorým srdcom, ktorý strávil v base 20+ rokov? Mám rád konšpiračné teórie, ale toto je trošku už od veci. Hessa zabili, lebo ho Rusi chceli prepustiť. U Lanea toto nehrozilo, a ak by ho chcel Systém “odpraviť”..za tú dobu mali času dosť. Takže menej fantazírovania. A čo sa týka ideológie, tak filozofiu The Order skôr načrtával R. Mathews…to len tak na okraj

 3. Tiez na okraj, Davida Lane mali previezt do vaznice z nizsou ostrahou a on chvilu nato zomrel. Americke sudnictvo je velmi zlozite a nie je nemozne, ze by ho aj na tu slobodu mohli prepustit. R.J. Mathews bol charizmaticky vodca, ale na ideologii sa podielali aj ostatni clenovia. Po smrti R.J. Mathewsa pokracovalo Mlcanlive Bratstvo dalej, aj spoza mrezi. Pekny clanok sa da precitat na http://www.pozorovatel.sk/archiv/david_lane.html

 4. ja sa do tejto vasej debaty moc nexcem miesta ale neviem ci si cital vsetko co mame na stranke, https://hlavuhore.wordpress.com/2007/06/11/moderny-kult-osobnosti-kritika-clanku-david-lane/ …. he toto je presne kritika toho clanku a uplne nahodne to pisal freeman

 5. Dik za odkaz, necital som predtym… Konstruktivna kritika je dobra, upozornit na chyby je este lepsie. Nemyslim si, ze David Lane je mojou modlou, ale ma moju uctu. Rovnako ako ostatni clenova The Order a hlavne za to ze slova mechali slovami a presli k cinom. To co pisla Freeman je jeho nazor, kvoli inemu nazoru ho nepovazujem za nepriatela, sme predsa na jednej lodi.

 6. ano sme na JEDNEJ lodi a mame spolocny ciel, ale netreba zabudat, ze na tej lodi je len JEDNO kormidlo a to kormidlo budu mat pod kontrolou bojovnici/vojaci a nie ludia, co potrebuju ku svojej existencii nabozenstvo stare ci nove, lebo su sice sucastou v nasom boji, ale NIE su na CELE, tam je miesto iba pre bojovnikov/vojakov bez nabozenskeho podtextu .

 7. to h: no, takých odhodlaných “bojovníkov” som už videl dosť… hovoríš o tých “bojovníkoch”, s plnými hubami rečí, ktorí sa pri prvom policajnom výsluchu – prepáčte mi za výraz – poserú a kydajú špinu na ostatných – i to, čo pravda nie je – na svojich tzv. “druhov v “zbrani””? Zažil som 🙂 ďakujem, takých bojovníkov/vojakov si neprosím (osobne si neprosím žiadnych, ale tá situácia si to vyžiada, no to je zase na inú tému). Človek bez vyššieho ideálu je nula, nie nepodobný zvieraťu. Kecy o pouličných bojoch a podobné bájky si nechaj pre 15ročné deti. Keď už hovoríš o kormidle, to budú mať v rukách oportunisti a im podobné svine – bohužiaľ – lebo idealisti sú skrátka ohrozený druh. Stačí sa pozrieť dookola, netreba chodiť veľmi ďaleko. A bojovníci/vojaci sa stratia, akonáhle nebudú potrební. Pre zábudlivých, preštudovať históriu “Noci dlhých nožov” z roku 1934, pre teba je to priam povinné čítanie.

 8. h: ty mi presne prides ako clovek plny idealov, ktory ma to stastie, ci skor nestastie, že este nezazil sklamanie z nasix slavnych “vojakov/bojovnikov” a veru ti prajem, aby si to ani nikdy nezazil.
  skus sa kuknut do hystorie? Do akej kolvek..kde je miesto vojakov?? ako koncia vojaci?? Je take tazke sa poucit z milionov zbytocne mrtvyx a veznenyx horucix hlav?? Ked sa ti nieco stane…ako potom pomozes v boji?? Ci si povies hej moj zivot alebo sloboda stali za tu jednu poulicnu bitku???
  Samozrejme, ze treba aj takyx, ale myslim, ze v dnesnej dobe treba mat plan, vlastne ten treba mat vzdy a nie len bezduxo “bojovat” a spoliehat sa na to, ze kamarat je naozaj kamarat. a speci ty krcmovy a bitkarsky kamarati. Na takeho cloveka sa spoliahat? Blahove idealy mladi

 9. 4 freeman: to, co si napisal, len potvrdzuje to, ze ma osobne nepoznas

  nepijem, nefajcim a som vegetarian

  nemam uz 20 a ani 25 a urcite nerozpravam bajky 15rocnym detom

  a k tomu kormidlu, pokial budem zit, urobim vsetko pre to, aby pri kormidle stal clovek, ktory pre svoj narod i rasu zivot polozi

  Tvoj pohlad na bojovnikov/vojakov sa nezhoduje s mojim pohladom na tuto tematiku
  / co znamena, ze ja som v kontakte len s ludmi, co si JA vyberiem /

  k teme Noc dlhych nozov – ja si vazim ako SS tak i SA, ale co sa v 1934 stalo, stalo sa

  4 admin: sklamanie je vsade a kto ho este nezazil, tak asi zije na Mesiaci
  neviem preco si Ty aj freeman pochopili ulohu ci postavenie vojakov/bojovnikov ako ludi niekde na konci spolocnosti

  vojaci – to su ludia, schopni boja od najnizsej hodnosti az po generala, tak neviem, preco by general ci plukovnik nemohol, stat na cele
  naseho naroda

  chce tu snad niekto spochybnovat ludi ako Napoleon ci Hitler, ktori obaja pocas svojho vladnutia sa museli ucastnit vojen – to ze to cele
  dopadlo tak, ako to dopadlo, neznamena, ze ich system vladnutia by nemohol opat existovat i v dnesnej dobe, lebo pre cloveka, ktory
  pre svoj narod i rasu je ochotny obetovat vsetko a musi v sucasnosti zit v pseudo-demokracii, je len logicke, ze urobi vsetko, aby tento
  system znicil a nastolil system narodne socialisticky, co vsak nie je mozne bez podpory ostatnych krajin v Europe/USA atd.

 10. to h: sorry, ale momentálne je Tvoj príspevok maximálne od veci. A ako píšeš, že nemáš ani 20, ani 25 (predpokladám teda, že viac), tak mi to príde už totálne divné.
  To, že si TY vyberieš svojich priateľov, neznamená, že Ťa podržia vždy 🙂 vieš, človek je všelijaký :-))) ale presne ako to hovorí admin – prajem Ti, aby si to nikdy nezažil, že ťa potopia vlastní.
  A kde je miesto vojakov? väčšinou na cintorínoch.

 11. 4 freeman: to, ze pre Teba je moj prispevok od veci, je Tvoj problem, Ja som svojim prispevkom len reagoval na ten Tvoj predchadzajuci

  a o sklamani ludi, co sa tvarili ako moji kamarati, by som Ti mohol dlho hovorit, ale spomeniem aspon krajiny odkial su – Slovensko, Finsko, Srbsko i Cesko a to hovorim o ludoch, co sa hlasili a aj stale hlasia k NS, tak mam Ti nejaky obrazok nakreslit, aby si konecne pochopil, ze nie si jediny, koho niekto sklamal

  a k tomu, co si tu napisal: A kde je miesto vojakov? väčšinou na cintorínoch.
  – viac optimizmu, by to chcelo z tvojej strany

 12. Ako Ťa títo ľudia sklamali?

  optimista je iba neinformovaný pesimista, vieš 🙂

 13. toto je verejne dostupny priestor na internete, snad si necakal, ze Ti sem napisem odpoved na Tvoju otazku.

 14. aby som pravdu povedal, čakal…okradli Ťa o prachy za tovar? dostali Ťa do basy? podrobnosti nemusíme, stačí napísať všeobecne…

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: