Nie albanskemu Kosovu!

17. februára Kosovo vyhlásilo samostatnosť…

Srdce Srbského ľudu mu bolo násilím vyrvaté albánskymi votrelcami s podporou nadnárodných síl. Tento skutok sa stal v hrubom rozpore s medzinárodným právom a západné „demokracie“ nemali problém toto víťazstvo islamských teroristov odobriť. Nezávislé Kosovo zatiaľ uznalo Albánsko, Afganistan, Austrália , Dánsko, Estónsko, Francúzsko, Kostarika, Lotyšsko, Luxembursko, Nemecko, Nórsko, Rakúsko, USA, Taliansko, Taiwan, Turecko a Veľká Británia. 

Čo je  najsmutnejšie, Kosovo plánujú uznať aj slovanské štáty Poľsko, Česko a Bulharsko. Na potlačenie protestov Srbov v severnom Kosove boli nasadení českí vojaci. Slovania sa bijú medzi sebou a mocipáni z USA a EÚ sa musia popukať od smiechu. Rozoštvávajú proti sebe sily, ktoré by im mohli privodiť pád, ak by sa spojili.

Ak ostaneme ľahostajnými k agresii voči našim bratom, zajtra sa to môže stať nám.

Našich bratov násilím vyhnali z ich vlastnej zeme potmavší, moslimský prisťahovalci. Znásilňovali slovanské ženy, zabíjali slovanské deti, vypaľovali kresťanské kostoly. Kosovo bolo najlepšou ukážkou toho, čo nám prinesie „multikultúra“.

Nesmieme voči tomu ostať ľahostajní.Masívne demonštrácie proti tomuto hrubému porušeniu práv srbského ľudu sa uskutočnili v Belehrade a tiež v celej Európe. Na Slovensku, žiaľ, zatiaľ takáto demonštrácia neprebehla, ale zatiaľ môžeme svoj odpor vyjadriť aspoň symbolicky podpísaním petície na stránke Nového slobodného Slovenska. 

link: http://nss.sk/index.php?stranka=kon&html=peticia_kosovo.php 

…. Slavian …. 

… len tak pre zaujímavosť, ako je to s Albánskou výchovou detí, prikladáme pár obrázkov, ktoré namaľovali albánske deti. Téma bola ako deti vidia Srbsko….

3 komentáre

  1. SRBSKE A SLOVENSKE VLAJKY VITANE,takisto transparenty na podporu SRBSKA.Takisto cierne prapory na znak odporu…

  2. Na Stráž! Pozývame Vás na protestné zhromaždenie proti jednostrannému vyhláseniu nezávislosti Kosova, ktoré sa bude konať v nedeľu 2. marca o 12:00 na námestí SNP v Banskej Bystrici. Organizátorom je fyzická osoba v Banskej Bystrici. Pozvánky budú rozposlané aj národným zoskupeniam na Slovensku. Ak máte, doneste materiály s prosrbskou tématikou (Srbské vlajky, transparenty atď.) Dúfam, že sa v nedeľu stretneme.
    Toto je časť mailu ktorý som dostal, akciu nerobí žiadne združenie ani politická strana.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: