NATO + EU = ZÁPAD

Na pohled rovnice, nedávající vůbec smysl, ale když si dáme věci, které se dějí v nynější Evropě dohromady, mohli bychom dojít k tomuto:

 

Dnešní USA mi připadá jako novodobá kolonie, která má za úkol řídit celý svět a ničit národní suverenitu evropských národů. NATO přirovnejme k dávným misionářům, jejichž úkolem bylo ochromit zemi a připravit nevědomky tamní lid k expanzi velmoci (USA). Po pádu SSSR a rozbití Berlínské zdi pokračoval západ ve šlépějích započatých sovětským svazem. V roce 1999 začal bombardovat suverénní stát Jugoslávii a tím se vysmál mezinárodnímu systému, nemluvě o napadení Iráku.

 

Obhájci útoku NATO dali jasně vědět jaký je jejich cíl: Podrýt státní suverenitu a nahradit ji univerzalistickou doktrínou lidských práv. Pokládáte-li si otázku, jak s tím souvisí Evropská unie, je na to zcela lehká odpověď: EU má cíl zaútočit a zničit národní sebeurčení a to způsobem, že při sjednocení všech evropských národů, pošle parlamenty z jednotlivých zemí do hladomorny a získá tak centrální kontrolu nad celou Evropou. Pro příklad není třeba odcházet příliš daleko. Při vítězství ve volbách strany Svobodných v Rakousku v roce 2003, EU oznámila, že ukončí všechny bilaterální vztahy s Rakouskem, pakliže strana Svobodných neodejde z vlády. Snad proto, že její někdejší předseda Jörg Heider, měl snahu národní suverenitu Rakouska udržet a byl obviňován z pokusu o obnovení něčeho, co padlo v pětačtyřicátém roce dvacátého století. Můžeme z toho příkladu usoudit, že podle EU je pojem národní stát a „demokratická“ volba nebezpečný a je nutno nahradit všechny vlády zemí hrozící erupcí „nacionalismu“ do jedné planetární vlády. Cílem není vytvořit jeden super stát, ale zničit státnost! Posledních pár let je slyšet zvuk zarážení hřebíků do rakve státní suverénnosti z rukou EU, která oplývá slovy (iluzí) o sjednocené „demokratické“ Evropě.

 

Popsal jsem USA jako kolonii, která má řídit celý svět. Čí potom tato kolonie bude a proč do ní soustředí veškerou moc? Snad proto, že s mocí se spojuje velká zodpovědnost a tento již od dob před našim letopočtem proradný národ chce zůstat bezejmenný a udržet si svojí evoluční strategii. Víme však kdo za nitky tahá a nebojme se na něj ukázat!

 

…. TIWAZ ….

6 komentárov

 1. Když se nebojíš tak ukaž. 🙂

 2. @Autor – Když se nebojíš tak sklapni 😉

 3. to h

  Je horko, jdi do stínu a hodně tekutin, uleví se ti…

 4. NATO+EU = SEVER

 5. @Autor – skoda, ze neumim cesky a tak musis uznat, ze nevim o cem to mluvis 😉

  P.S.:TIWAS – dobry clanok, komentare si radsej nevsimaj 😉

 6. HABERE QUAESTUI REM PUBLICAM NON MODO TURPE EST, SED SCELERATUM ETIAM ET NEFARIUM
  /toto sa hodi vseobecne, nielen pokial ide o stat/

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: