POZOR NA AGENTA – PROVOKATÉRA

Agent-provokatér môže byť plateným alebo neplateným agentom v službách nepriateľov nášho ľudu. Jeho úlohou je infiltrovať, narušiť a/alebo zničiť.

Ako trójsky kôň agent-provokatér pracuje na zničení našich komunít zvnútra, najprv získajúc dôveru tých, ktorí sú jeho cieľom.

Existujú dva druhy provokatérov: jemný provokatér a ťažký provokatér. Obaja sú pre ľud nebezpeční, buďte preto na pozore.

Jemný provokatér je expertom na rozbroje, odvádzanie pozornosti a narušenie. Jeho arzenál zahŕňa výmysly, prekrúcania, dezinterpretácie a falošné informácie. Ohovárania šíri systematicky a chytro; snažiac sa podkopať vedenie a popierať jeho vedúcu silu. Zasadzuje semená pochybnosti v ľuďoch odvracaním pozornosti od ľudovej aktivity, miesto toho odvádza pozornosť a zdroje k sebe. Jeho modus operandi je: rozdeľuj a panuj!

Ťažký provokatér je oveľa priamejšie zviera, a preto je ho o čosi ľahšie detegovať a zvládnuť. Prezentuje sa ako muž činu a neustále sa snaží zlákať iných do nezákonných aktivít. Naznačuje sa, že ak nenasledujete jeho plány, potom vám akosi chýba duch či odhodlanie. Využíva zastrašovanie a nátlak, aby zlákal inak inteligentných ľudí k spolupráci na nelegálnych záležitostiach, ktoré sú odsúdené na neúspech a navrhnuté tak, aby uviedli náš ľud do zlého svetla na verejnosti.

Pre vedenie je nutnosťou, aby voči agentom provokatérom podniklo rozhodnú akciu. Či je osoba iba klebetník alebo skutočný provokatér, je nepodstatné, ak po opakovaných varovaniach ohovárania neprestávajú a škoda je reálna. Čo sa týka podozrivých ťažkých provokatérov, zákony konšpirácie si vyžadujú rýchlu a rozhodnú akciu.

Následne si musia ľudia byť vedomí opísaných znakov a oznamovať ich vedeniu. Ak sú obvinenia overené, musí nasledovať rýchle vylúčenie, a dokázanie, či niekto je skutočne agentom provokatérom, musí byť štandardom. A ak sa takéto obvinenie preukáže, tejto osobe sa musí každý vyhýbať, bezpečnosti je potrebné obetovať i priateľstvo.

Ľudové komunity musia prijať smernice, a to v rámci svojich komunít i medzi sebou. Absolútne sa vyžaduje intra-organizačná spolupráca, aby sa „falošným členom“ zamedzilo prechádzanie z jednej skupiny do druhej.

· Majte sa na pozore pred všetkými cudzími ľuďmi. Odpor voči tyranom sa historicky odohrával vo forme malých autonómnych skupín, ktorých členovia poznali a verili jeden druhému na základe dlhotrvajúcej známosti. Tieto skupiny sú zjednocované spoločným záujmom, spoločnými cieľmi a spoločnou literatúrou. No striktná hierarchia je čoskoro zlomená agentmi tyranov.

· Majte sa na pozore pred človekom, ktorý je “príliš dokonalý”, Hovorí všetko správne, nepotrebujete ho veľmi presviedčať a prispieva finančne. Boháči sú väčšinou ruka v ruke s tyranom a sú poslední, ktorí by boli proti despotizmu.

· Dvojnásobne sa majte na pozore pred neznámym, ktorý propaguje nelegálne aktivity. Zanedlho bude proti vám svedčiť na súde.

· Majte sa na pozore pred tými, ktorých nepriateľ platí. Veľmi pravdepodobne je rozdelená i ich lojálnosť. Je obtiažne byť proti šelme, ktorá ich živí.

· Vyhýbajte sa opilcom, narkomanom a každému, kto nemá pevný charakter. Vždy voľte kvalitu nad kvantitou.

· Rozoznávajte taktiku médií a nereagujte na provokačné výrazy. Náboženskí separatisti, bieli separatisti, odporcovia daní a ďalšie skupiny sú nazývané kultistami, fanatikmi, nacistami a inými označeniami, na ktoré sú masy programované k reakcii v nenávisti. Akonáhle média zdémonizujú cieľ, ako napr. vo Waco, Texas, vláda má zelenú k vraždeniu. Opýtajte sa sami seba: „Je nesprávne, aby ľudia zachovávali svoje náboženstvo, svoju rasu alebo aby odporovali nespravodlivému zdaňovaniu?“

· Majte sa na pozore pred niekým, koho intelekt, vzdelanie a pozadie je odlišné od tých, s ktorými sa chce spájať. Väčšina ľudí sa spája s inými na základe spoločných cieľov a pozadia.

· Vyšetrujte. Uskutočnite malé šetrenie. Iste, polícia dokáže vytvoriť dobré krytie, ale načo by im bolo, keď sa ľudia o svojich spoločníkov len zriedka detailne zaujímajú?

· Spoznajte nemilosrdnosť tyranov – a konajte v súlade s týmto poznaním. Vláda, ktorá masovo povraždí nevinné ženy a deti, nebude s vami hrať „fér“.

7 komentárov

  1. a mozeme vobec verit tomuto webu? co ked aj toto je nejaka lumparna

  2. nokia: tak kto nas pozna live pozna a kto nie … je to na kazdeho zvazeni

  3. Hmm… som rad ze niekto nasiel tie spravne slova…trebalo bi si to brat k srdcu… tych o ktorych sa pise vyssie je strasne vela a uz im nic nepomoze … ako sa pise najst si niekoho s kym budeme tvorit spolocny nazor a zacat nieco riesit …asi najrozumnejsie riesenie…\o

  4. ako sa chranit pred paranojov ?

  5. od teraz som paranoik….

    ten článok my pripadá ako z vojnových čias.

  6. Project Vandal-A.C.A.B ? nemyslim si ze uroven slovenskych acabov by bola az taka skor sa niekto na vysluchu prekecne ked spravia bubububu alebo naky Afak nabonzuje co moze na agentov asi nemaju dost prachov ani rozumu(ale monitorovanie webu by som nepodcenoval)

  7. ITC–SIS monitoruje vsetko extremisticke..ked nevis co tliachas..a to ze je stranka na usa servri ovsem neznamena ze sa nemusia dodavat info napr slovenske SIS-ke..koniec koncov vy stale vravite ze sa svetko pozoruje a kontroluje, spionuje a pritom tak verite tomu ze ste v bezpeci ked si date na .com

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: