Židovská role v ničení Ameriky – James Buchanan

1224156-wall-street-new-york-leden-2008Po celou historii židé vždy napadali nejbohatší národy a poslušností bylo nechat je na pokoji. Po tisíciletí, se židé stěhovali z Egypta do Persie a Babylonu a vždy v honbě za bohatou hostitelskou populací, kterou mohli využívat. Židé se vždy pokoušeli získat přízeň a upevnit se v  pohostinném státu. Židovské ženy se pokoušely stát se manželkami či alespoň milenkami králů, císařů nebo prezidentů. Židovští rádci se pokoušeli dostat k moci a stát se silnými rádci. Americký prezident George W. Bush byl a je obklopen židovskými rádci.

 

Židé jsou rasa, ne víra. Mají cizí charakteristické rysy i morálku. Mezi židovským obyvatelstvem je mnohem větší poměr homosexuálů. Židé – téměř všichni – věří, že homosexualita by měla být chráněna a tolerována zatímco v Evropě po tisíce-let je homosexualita viděna jako extrémní zvrhlost, která byla vždy trestána. Židé jsou spokojeni, když jsou obklopeni po tuctech ostatními rasami či jak sami nazývají „různorodostmi.“ Většina bílých lidí by byla dokonale šťastná, kdyby žila v bílé společnosti, ale židé stále pokračují v používání svého politického vlivu a moci pro lákání milionů latinských Američanů, Afričanů a Indů do Ameriky – na úkor bílé hostitelské populace. 

 

Židé jsou typickými  prostředníky, právníky a lichváři, kteří bohatnou na úkor hostitelské populace a často dohánějí hostitelský národ k chudobě. Po čase se hostitelská populace začne bouřit proti židům. Proslulý příklad zkomplikovaný Peršany. Zhnusení perští vlastenci povstali proti židovským lichvářům a přesvědčili perského krále aby stanovil termín odchodu židů z Persie. Židovští historici tvrdí, že perští vlastenci chtěli „zabíjet“ židy. Toto je -mimochodem- další charakteristika pro židy. Vždy přehánějí své utrpení či výhružky jejich obyvatelstvu. Židé si nechtějí připustit, že je další národ vypověděl jako „nežádoucí.“ Židé namísto toho „nerozumí nenávisti“ lidí po celou historii a jejich opětovného „bezdůvodného“ pronásledování. Židovská žena Esther svedla perského krále, který pak popravil všechny anti-semity, kteří chtěli vyhnat židy.

 

Minimálně jednou byly židé vyhnáni z každého evropského státu. Španělsko vyhnalo židy v roce 1942. Španělský národ se pak těšil zlatému věku bádání a objevování jakmile židé odešli. Německo vyhnalo židy v roce 1933. Německo se pak těšilo z velké kulturní obnovy a jako první bílý národ  sám sebe vytáhl z Velké krize.

 

Židé samozřejmě nemohli tolerovat bílý národ – bez židů – který si užíval prosperity zatímco židy – kontrolované národy ve světě byly stále sužovány  depresemi. Židé začali propagandistickou kampaň proti Německu. Židovský světový kongres deklaroval válku Německu v roce 1933. Židé začali užívat svých médií v Británii a Francii pro válku proti Německu. Území ukradené Německu po první světové válce byly neústupně zamítnuty. Polsko drželo bohatou uhelnou pánev ve Slezsku právě tak jako „koridor“, který odříznul východní Prusko od zbývající části Německa. Když Polsko odmítlo vrátit toto území Německu v roce 1939, Hitler napadl Polsko a znovu obnovil své teritorium. Británie a Francie pak tohoto incidentu zneužívala jako omluvu pro vyhlášení války Německu.

 

Sionistické protokoly byly objeveny ruským špionem a přeloženy do angličtiny v roce 1905. Protokoly osahují hlavní plán jak mají židé ovládat pohanské národy a tlačit je do válek v židovském zájmu. Velký vynálezce a průmyslník Henry Ford studoval protokoly a řekl, že „zapadají do historie.“ 7 protokol prohlašuje, že „po celé Evropě a prostřednictvím vztahů s Evropou a dalšími kontinenty musíme vytvořit sváry a nepřátelství.“ V tom získáme dvojitou výhodu. Za prvé, získáme kontrolu nad všemi zeměmi, pro poznání, že máme sílu kdykoliv vytvořit problémy a nebo obnovit pořádek. Všechny tyto země jsou obvykle pro nás viděny jako nepostradatelnou moc a nátlaku. Za druhé, našimi intrikami zapleteme všechny nitě, kterými jsme tahali za všechny státy přes politické, ekonomické smlouvy či úvěrové závazky… Máme možnost reagovat na každý akt opozice válkou se sousedy té země, která nám vyzývavě vzdoruje:  ale pokud by nám tito sousedé měli také odporovat, poté musíme vytvořit univerzální válku.“

 

Jestliže jsou židé ohroženi silou pohanského národa, jejich odezva je užita jejich kontrolou nad masovými médiemi a politickým vlivům pro zatlačení dalšího národa na světě do války, jak proti tomuto národu (tak i proti jejich spojenci.) Židé tlačili Británii a Francii do války proti Německu. Židovský kolaborant Franklin Delano Roosvelt ustavičně provokoval Japonce dokud nenapadli Pearl Harbor, aby mohla Amerika zadními vrátky vstoupit do druhé světové války.

 

Pro zakrytí záludných praktik a machinací, které vznikly během druhé světové války, židé vytvořili holocaustový příběh. Holocaust efektivně maže cokoliv kritického vůči židům jako „potenciální masové vrahy“ a vytváří lži, že anti-semité v Německu byli masovými vrahy. Holocaustový příběh byl vymyšlen velkou měrou až po konci druhé světové války. Úmyslná válečná propaganda pro ospravedlnění války, která dala židům svobodu, (která je zbavila kritiky) a kterou nekonečně využívají od konce války. Holocaustový příběh je nicméně nadlidský výmysl. Světové židovské obyvatelstvo se mezi léty 1939 – 1945 významně nezměnilo. Půl milionu židů zůstalo v Paříži a nebylo velkou měrou narušeno, když vytvářeli nesmyslné židovské požadavky o vyhlazení.

 

Amerika je aktuálně vržena do mísy, dívající se na možnou druhou Velkou krizi, jež je naše rozpadající se ekonomika pod váhou nářku a 100 milionů dolarů pro lidi z třetího světa. Všechny pokusy o uzavření našich hranic pro imigranty z třetího světa byla zamítnuta židovskou kontrolou nad našimi politiky. Židé chtějí rozsáhlé barevné obyvatelstvo v Americe. Židé chtějí zničit bílou rasu podporováním mícháním ras s těmito ne-bělochy, protože židé se bojí čistokrevných bílých lidí, jelikož by se proti nim mohli vzbouřit.

 

Vyhnáním židů by Amerika dosáhla ochrany našeho národa. A jednou až židé odejdou, budeme také moci vyhnat ne-bělochy. Budeme schopni vytvořit měnu, která nebude podkopávána prudkou inflací. Neporoste náš státní dluh, když nebudeme okupovat muslimské národy a válčit za Izrael. Bílá kreativita a produktivita bude všechna bohatě odměněna.  Židovští prostředníci, právníci a lichváři již nebudou déle krást bohatství jiných národů.  

 

Zdroj: www.whitecivilrights.com

Přeložil: Rudolf Adler

13 komentárov

 1. Tolko blbosti na jednej stranke som snad este necitala… same prazdne demagogicke kecy… clovek co toto pise ma bud velmi bujnu fantaziu alebo dost prazdnu hlavu.

 2. nymfomanka-skus web prop.sk
  odtohto webu cerpaju aj nacbolovia
  a aj nacbolovia si uvedomuju ze zidia ovladaju najväcsie korporacie na svete
  ako povedal ariel sharon(este nezdochol?)- byv. predseda(tusim) . My zidia ovladame USA a USA to vie.
  tecka
  ael ty nymfomanka-mifona- ty si urcite ta typicka kancelarska krava co zostava po sichte so sefom v kancli a normalna veta ti z papule nevyjde

 3. Samé nepodložené žvástiky od úvodu až po koniec
  opierajúce sa o zmanipulované výmysly. Ak ich zmanipulovali židia, tak ste im pekne naleteli.
  Egypt??? Nie náhodou iba delta Nílu? Kde je klamstvo nikto nerozlúšti. Ako by mohli židia žasnúť nad smiešnou stavbou, keby predtým videli egyptské pyramídy? Jednoducho, tak že ich nikdy nevideli atd atd. Ak sú toto všetko židovské klamstvá, tak sa práve o ne opierate. Ak je pravda, že židia ovládajú svet svojimi manipuláciami, tak je absolútne vylúčené aby nemanipulovali svojich oponentov, či nepriateľov ako prvých. Načo by manipulovali bezduché ovce, ktoré idú kam si oni písknu, takých predsa netreba manipulovať. A keď túto manipuláciu nepriateľa využívali oveľa menšie sily, po ktorých už ostali iba nejasné legendy, prečo by to nemala robiť údajne najväčšia sila ovládajúca svet tisícročia. Je to celé nezmysel ak pešiak kritizuje generála alebo po boji je každý vojak generálom. Len už troška po funuse nie?A chlapec ani netuší že sa priamo počas bojov na zdvorilostnej tajnej návšteve stretli najvyššie hlavy bojujúcich a umierajúcich aby sa dohodli na nejakých tých detailíkoch a podmienkach ukončenia ich svätého boja. Obyčajní smiešni hackeri sú vždy pred tvorcami antivirov a ich skuotční možno ani netušení šéfovia to bez mihnutia oka hackerom doprajú. Pokiaľ by sa chlapci sami nenašli, tak si ich pravdepodobne sami vyrobia, len o tom my tak prd vieme. Prečo nás americká filmová tvorba neustále presviedča, že najväčšími teroristami sú prezident, senátor, zvrhlý policajný komisár? Aby sme boli nadšení tým že sme to objavili a prišli na to sami. Stovky filmov o tom, ako si sami z najvyšších miest likvidujú vlastné obyvateľstvo. Žiadne utajovanie, naopak podsúvanie špekulácií vždy nových a nových a úmelé živenie tak okatých nezmyslov, aby tomu ani náhodou nikto nemohol veriť. Absolútne trapna, priehľadná historka ako nejaký chlapík stratil návod na ovládanie lietadla, ktorý sa musel učiť ešte v deň pred tým ako bravúrne napáli tam kam chce…..

 4. Kto je teda obeťou manipulácie a klamstva ak by sme brali ako fakt, že sa deje. Uričte je potom dobre premyslená…….. . Bavíme sa o vytváraní názoru.
  1. skupina ľudí, ktorá sa o nič nezaujíma, prípadne v správach ju zaujíma max. pikoška kto s kým kedy(bulvár), tie údajne ,,tupé ovce,, kritizované práve takými ľuďmi, akí tvoria napr. tento blog – tým je to jedno, takže im táto správa určená nie je
  2. ľudia síce sa zaujímajúci, všetko prijímajúci ako fakt, nepolemizujúci, nespochybňujúci – týmto ľuďom vecne podanú informáciu netreba ďalej potvrďovať, aj tak už na to mali jasný názor a doplňujúcou informáciou sa u nich nič nezmení
  3. Pochybovači. Popierači. Nedôverujúci. Tento človek už dopredu vie, prípadne predpokladá manipuláciu, počíta s ňou resp. na ňu priam čaká. S veľkou pravdepodobnosťou ju nájde aj tam kde nie, ak je informácia v rozpore s jeho svetonázorom, nezapadá mu do toho čo by si prial aby bolo pravdou. Obvykle to čo mu zapadá nespochybňuje a naopak. Takáto nápadne pokryvkávajúca doplňujúca informácia je určená o.i. práve jemu. Ak berieme ako fakt, že by sa jednalo o premyslenú manipuláciu niet o čom.
  4. Človeku čo toto píše (mne), by bola takáto manipulácia určená tiež a stáva sa tým pádom rovnakou obeťou (ak nie obeťou tak cieľom) ako skupina 3.
  Navyše ostáva problém možnosti odhalenia pri klamlivej správe. Tu by pripadalo do úvahy, iba že si prajem, aby bola odhalená, lebo práve tým niečo sledujem.
  Z toho vychádza, že cieľom a obeťou manipulácie nie sú 1 a 2 ale 3, 4, či 5,6 ?, prípadne tí z 1 a 2, ktorí ,,precitnú,, a 3 ich ztrhne so sebou. A o tomto samozrejme tí čo vládajú svet nemôžu v žiadnom prípade nič vedieť 🙂

 5. matews… haha
  teraz si velmi netrafil… teda zase… nuz ale co… hlavne ze tvoja inteligencia sa da citat v kazdej tvojej vete… v tom clanku a nielem v tomto je plno protichodnych tvrdeni. toto mozu povazovat za fakt len bezduche tvory s nizkym iq, zo slabej socialnej vrsty. zijuce snad v jaskyni kde do nich tlacia len informacie tohoto typu a su presadzovane a povazovane za fakt. uboho a chore.

 6. no tak mi povedz k comu mohla dospiet kancelarska nula ako ty?
  co kazdy den cita smeZIDIA a neutvara si obraz o tomto zasratom svete zo zdraveho rozumu ale co jej podlozi internet pod nos
  alebo sef co jej nadrista ked mu sedi na nohach
  aj on ma krivy nos ze
  si si hovno v tom svojom nudnom sexom preletenym zivotom ( typujem ti na 35) presla si len stara ropucha co do hlavy uz nic zdrave nenatlaci
  nekydaj pracu co spravili druhy kedze ty si okrem kurvenia v robote NIC spravila

 7. myslim, ze jediny, kto si tu utvara nazor z toho co mu predlozi pred nos internet si ty. a nechaj si tie sproste reci o kancelarii. si uplne mimo ako aj s vekom. zase raz… a aj keby, stale lepsie ako navstevoat resp. ledva vychodit nejake SOU ako ty a tebe podobny a zaplatit si maturitu aby ta zobrali aspon ako dokladaca tovaru do jednoty.

 8. zena, ktora tu vyjadrila nazor je kancelarska 35 rocna kurva. ako primitivne a ubohe. toto mozno pocut len od nizkych sexistickych tvorov ako mathews.

 9. mifona: stacilo .. neviem kto si a ani ma to nezaujima.. ja som zena a neschvalujem ked chlapy utocia na zeny ale toto si si vykoledovala sama svojim prvym prispevkom .. prestan sa spravat ako primitiv a nebudu sa tak k tebe spravat iny

 10. nikoho som neurazala ked som vyjadrila nazor, ze clanok je plny demagogickych reci. ty ani mathews ste ho predsa nepisali tak… vyjadrila som nesuhlas… ale je mi jasne, ze kto nie je s vami je proti vam…

 11. trafena hus zagaga bravo mat 🙂 tap tap

 12. maturu zaplatenu nemam
  zato ty sa drzis na mieste v daka nocnemu sedeniu sefovi na nohach
  co mne predhodi net pod nos?
  a kto my ma dodat necenzurovane info? TV?
  CME-patri zasratemu zidovi ktory ked si povie toto tam nebude toto tam bude tak sa tak spravi
  internet postupne budu cenzurovat
  ale este to nieje v takom strasnom stave
  ale ty mas gymnazium takze ty si mudra vysla tebe foter doam slope pivo pri TV a ty mu zeres kazde slovo

 13. Antifa ti debil zidia sa boja cistej bielej rasy a preto ju chcu znicit krizenim aby nepovstal Biely duch a neodhalil ich klamstva ti imbecil zadubeny blbec ktory vidi iba jednu stranu mince a tu co mu do oci tlacia zidmi ovladane media a knihy marxa a lenina zidobelsevickych zradcov ruskeho naroda PRECO POTOM ZIDIA PRIJALI MORIMBERSKERAEOVE ZAKONY AKO DOBRE PRE NICH A DNES SU VLAJKOVOU LODOU SVINDELKAUSTU je toho vela co z7dia zmanipulovali PRECO JE SPOMINANE AKOMCHUDACI ZIDIA BOLI VRAZDENY A UTLACANY VSADE KDE PRISLI ASI TO MUSELO MAT SVOJE PRICINY PRECOMICH AZ TAK NENAVIDELI VSADE VO SVETE KASDY PRED NIMI RADS3J ZATVARAL DVERE PRECO SA NEDOCITAME O GENOCIDE NA UKRAJINE KDE NECHALIMUMRIET HLADOM 10 MILIONOV UKRAJINCOV NA PRIKAZ ZIDOBOLSEVICKYCH VELITELOV S RUSKA preco toto nieje pisane v ziadnych knihach preco svoje zlo lstivymi klamstvami maskuju ako napriklad holocaust KTORY BOL AJ S LOGICKEHO HLADISKA A VEDCKEHO NEMOZNY UVEDOM SA TIMZADUBENEC A RADSEJ SI DAJ DVE A DVE DOHROMADY A POTOM PIS TAKETO STUPIDITY aj ked to tak viznieva ale neurazam tvoju inteligenciu len si velmi moc ovladani zidovskymi mediamimi knihami a roznimi stupidnimi dokumentami

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: