Kayla Rolland: další oběť rasové integrace – David Duke

hlavu horeVražda šestileté Kayli Rolland, bílé holčičky černým studentem Dedrickem Owensem, zdůraznila zkázu, kterou si vynutila rasová integrace učiněná na evropských Američanech. Šerif Robert Pickell řekl Owensonovému otci, že Dedrick opět napadl další dítě jen proto „že ji nenáviděl.“ Kayla Rollandová zemřela násilnou smrtí a je to další důkaz tisíců bílých dětí, které trpí kriminální násilí rukama menšin ve státních školách po celé Americe. Výkřiky, které volají po upřímné diskuzi rasové integrace nevypočitatelně škodí evropským Američanům. Sdělovací prostředky vynaložili úsilí aby ututlali tento mezi-rasový aspekt brutální vhlavu horeraždy Kayly Rollandové. Žádná národní tisková agentura neohlásila, že obětí byla běloška a pachatelem byl černoch. To je v rozporu – s mediálním  zprávami o osvobozujícím rozsudku čtyř policejních důstojníků z New Yorku. I když zde nebyl žádný důkaz o rasových tendencích a ani když porota četla výpovědi čtyř černochů. Noviny informovali, že „čtyři bílí důstojníci osvobozeni ze zabití černého imigranta.“ Teď srovnejte titulky jaké měli pozornost kolem smrti šestiletého chlapce Jake Robela, kterého zabil černý zloděj aut v Kasas City. Titulky kolem Robelovi vraždy nebyly, „černý zloděj aut srazil bílé dítě.“ Média se pečlivě vyhnula jakékoliv zmínce o skutečnosti, že hlavu horevrahem byl černoch a obětí bílé dítě. Dvojí metr nalézá rozsáhlého pokrytí ve zpravodajství i u nedávného vražedného běsnění ve Wilkinsburgu, PA. Černý vrah střílel po bílých lidech a řval na svém oběti „bílé rasistické prasata.“ Bylo napsáno mnoho článků ale ani jeden neuvedl rasu střelce ani jeho rasistické výkřiky a už vůbec ne že zastřelil 5 bílých lidí. Kdyby byl běloch vrahem černocha, četli by jsme titulky „bílý rasista zabil tři černochy.“

hlavu horeV Americe nikdo nemůže upřímně mluvit o rasových rozdílech a jejich silném dopadu na americký život. Integrační výchova je jedna z těch o které nikdo nesmí upřímně mluvit. Vražda Kayly Rolland je dalším odkazem pro nás abychom začali otevřeně mluvit o těchto záležitostech, které tak kriticky podkopávají evropské Američany.

 

Proč jsou školy integrovány

V roce 1954 nejvyšší soud a později i federální 4soud projednávali, že rasová segregace vzdělávání poškozuje černé studenty. Odůvodnění užité federálním soudem bylo, že černochům jako skupině to ubližuje „oddělení“ se rovná segregační politice. Ještě jednou se musím zeptat, proč to černochům ubližuje, když mají své vlastní školy, které jsou stejně dotovány. Zřejmě jsou černí studenti fyzicky poškozeni segregací. Ve svých vlastních školách a svých čtvrtích se černoši nemusí bát fyzických útoků či zastrašování od bělochů. Není zde žádný důkaz o tom, že „oddělení“ jakýmkoliv způsobem ubližuje černochům. Může to být pro některé překvapující ale jsou důkazy spíše o tom, že ve skutečnosti ubližují černí studenti těm bílým studentům. Zde ovšem je jasný důkaz o vynucené rasové integraci, která hluboce poškozuje bílé studenty.

 

Ublíží segregace černochům?

Hlavu horeKlíčovou studií, která byla uvedena u nejvyššího soudu, kvůli zákazu rasové segregace bylo dokázáno, že kdyby si měli černé děti v oddělených školách vybrat panenku na hraní tak  většina z nich uvedla, že by si radši hráli s bílou panenkou než s černou. Zastánci integrace tajili skutečnost, že stejné studium ukázalo, že černí studenti v integrovaných školách si ve skutečnosti opravdu vybírají bílé panenky. Proto tato studie, poukázala na to, že segregace poškozuje černoškou sebeúctu, ve skutečnosti to prokázalo pravý opak. Skutečnost je ta, že integrační černoši za bílými dětmi intelektuálně zaostávají. Výsledkem je snižování černošské sebeúcty již od počátku a poté tato rasová nerovnost výslovně vyvolává v černoších zlost a obviňuje bělochy z rasismu, kvůli jejich vlastnímu selhání, které střídá nelibost a nepřátelství vůči bílým studentům.

Znalostní testy černých studentů dokázali, že zaostávají za bělochy. Předstírání, že jsou na stejné úrovni jako běloši a nutí se do bílých škol jenž se jim nedostává pozornosti pro překonání jejich učebního deficitu. Běloši, kteří jsou v černošské škole, jsou zbrzděni v jejich vzdělávacím vývoji. Samozřejmě, pro bělochy je to jen jeden škodlivý účinek vynucené integrace. Miliony bílých studentů dnes čelí rasovému zastrašování, šikanování a jakémukoliv dalšímu násilí v těchto integrovaných školách.

 

Ublíží rasová integrace bílým studentům?

Hlavu horeNěkdo může odpovědět na tuto otázku s určitostí, že se stačí podívat na rasové potírání kriminálního násilí v Americe. Americké ministerstvo spravedlnosti každoročně provádí průzkum národního zločinu (NCVS) aby určily četnost zločinů v Americe. Nejposlednější uvolněná zpráva z roku 1994 ukazuje, že černí se 56x více dopouští násilné trestné činnosti na bílých než bílí na černých. Černoši se dopouštějí z 90% násilné trestné činnosti ačkoli jsou 13% z obyvatelstva. Černoši se nedopustí 50% zločinu ani 100% zločinu, oni se dopouštějí 600%!

 

V okolí se potulují gangy, které napadají bílé a dělají výtržnosti. 100 až 250 černochů je pravděpodobně spojeno s gangem který útočí na bílé. Někteří argumentují, že černoši napadají bělochy kvůli tomu, že mají u sebe peníze nebo cennosti. Ovšem krádeže jsou jen z 20%. Útoky a znásilnění nemají nic společného s penězy. Další předpoklad je, že hodně černochů páchá násilnou trestnou činnost proti jiným černochům. Nicméně NVCS poukazuje, že je to mediální lež. Z 55% jsou zločiny černých v zuřivosti páchána na bílých. Ne jen, že násilná kriminalita je značně neslučitelná, ale černoši také zvyšují násilnou kriminalitu na bílých od 300 do 800% i výše.

Samozřejmě, nesnesitelná úroveň černošského zločinu ve školách je jediný aspekt ublížení evropským Američanům způsobené rasovou integrací. Černošská disciplína ohrožuje vzdělávání bílých studentů. IQ černochů je daleko nižší než IQ bílých studentů. Také běloši silně trpí v prostředí integrovaných škol, které je omezují v jejich akademickém potencionálu.

Morální klima v silně integrovaných školách je nežádoucí ve všech bílých školách. Ilegální užívaní drog je o 400% větší mezi černochy než bělochy. Studie ukazují, že černoši trpí pohlavními nemoci, AIDS, kapavkou a syfilisem 50x více než běloši. Nelegitimnost černochů je v poměru mnohokrát větší než u bělochů. Zlodějské tlupy se surovým a oplzlým jazykem ghetta prostupuje těmito školami, což je velmi škodlivé pro bílé studenty.

Když může legitimně americký nejvyšší soud nastavit vzdělávací policejní kontrolu podle toho jak to ovlivňuje černé studenty tak proč se nevěnují a nepodívají se jak to ovlivňuje bílé studenty?

 

Běloši upouštějí od veřejných vzdělávaní

Vynucená integrace státních škol způsobila, že miliony rodičů bílých dětí přerušila veřejné výukové systémy, které se platí z jejich vlastních daní. V každém americkém významnějším městě jsou na předměstí nebo ve středu města obnovena rasová segregace, od soukromých škol až po náboženské školy. Rodiče s klidným svědomím nemusí posílat své děti do státních škol, a ti jež nemají na soukromé školy musí vydržet nátlak škodlivých podmínek způsobených rasovou integrací. Ve skutečnosti, běloši čelí daleko více vážnému popírání základních práv nežli černí studenti, kteří se ocitli před segregací. Černoši nečelí fyzickým útokům a hrozbám od bělochů v jejich vlastních školách.

Které „právo“ je důležitější, „právo“ černých studentů sedět vedle bílých a nebo právo bílých dětí aby byly ušetřeny od násilí a zastrašování ve školách. Integrace zničila bezpečnost a kvalitativnost vzdělávacích škol pro miliony bělochů a měl za následek popření základních práv evropských Američanů pro financování státních škol ze svých daní.

Americký nejvyšší soud zrušil rasovou segregaci odůvodněním, že by to bylo škodlivé pro černé studenty. Drtivý důkaz ukazuje, že rasová integrace poškodila veřejnou výuku v každém významnějším americkém městě a byla strašlivě škodlivá pro miliony evropských Američanů. Je to neúspěšný experiment sociálního inženýrství, který musí být ukončen. Naše děti musí mít právo použít naše školy a mít školy které jsou bezpečné právě tak jako znamenité vzdělávání, kulturu a mravní klima vhodné pro naše děti. Máme právo mít klidnou školu bez násilí, zastrašování a dysfunkce vzdělávacího sytému. Jedinou cestu, kterou musíme vykonat v právu je ukončit násilnou integraci pro svobodu našich dětí. Opětovné průzkumy ukázaly, že nejvíce bělochů a černochů chce chodit do vlastních škol.

Hlavu horeSmrt Kayli Rolland, si vynutila rasová integrace v jejím okolí černými studenty pocházející z kriminálního prostředí. Integrace vzdělávání nakonec zapříčinila její vraždu. Fakta o extrémním černošském zločinu v kombinaci s  drogami a rasovou integraci učinili tyto tragické následky. Jeden z těchto důsledku vzal krásné bílé holčičce život. Kayla je další obětí rasové integrace a ona je jednou z obětí, kterou věnujeme našim právům a dědicům aby nikdy nezapomněli.

 

Zdroj: www.davidduke.org

Přeložil: Rudolf Adler

16 komentárov

 1. tym ciernym sviniam treba odrezavat hlavy
  zlata ruska klima.tam sa s nimi neseru
  uz aby to bolo aj tu nech sa mame nacom zabavat

 2. he u nas sa moc nezabavas ked zabijes, prikladno zrazis ciganske dieta ktore sa sankuje he na dverach od skrine na hlavnej ceste. Mna by dost zaujimala jedna vec, preco nikdy nikto nezakroci, ked sa verejne vyhrazaju lincovanim a neviem cim chudakovy, ktory takto nechtiac sposobil co sposobil

 3. Přesně tak chtělo by to nasadit ruské prostředí a oni by se ti špinaci z naších zemí rychle spakovali.

 4. Rasisti !!! … tohle může říct jen fakt ignorant, protože co tu ta zasraná multi-kulti společnost dělá to už není možné !Žiju s cikánama na sídlišti a s těmi médii máte pravdu !!! Když Čech naúadne cikána hned je z něho “nácek” a když někoho cikán pobodá je to “mladík” !!!!!!!! Chce to revoluci , protože vlivem té jejich propagandy se to lidem zdá normální a drží hubu tak co to už ku.rva je ?

 5. tak to ano taky nesvoj by som bol ze teda asi budem behat po sudoch.ale ako zabit ciganca to si myslim ze je prinos
  lebo z toho aj tak vyrastie potkan
  admin preco? lebo maju nasrane policajti
  jedno video kde odrezes hlavu ciganovi uvidi to cele slovensko a hned je vecsi pokoj.
  dajte mi za pravdu!

 6. Odrezes hlavu ciganovi, uvidi to cele slovensko a na druhy den protesty odpadu po celom SVK, media rozputaju hon, nas sudruh premier zasa navrhne nejaky genialny zakon “proti extremizmu” a opat budeme mat tazsi zivot…

 7. Kazdy to vi,ale nikdo o tom nechce mluvit.vzdyt prece novy americky prezident je cernoch,jeho manzelka perfektni pravnicka..tim padem nemohou byt rozdily.Ja osobne vim,ze jsem na tom intelektualne mnohem vyse nez nasi Cikani a po pobytu ve vezeni jsem si toho opravdu plne vedom.A to je pouze hloupe prirovnani.

 8. táto atmosféra čo je na celom svete že cierny si môžu dovoliť čo len chcú a štát ich v tom podporuje, tu dlho nevidrží….
  A biely človek je nezmiselne stíhaný a ovela tvrdším metrom trestaní za rovnakí prečin ako etnikum raz padne….

  ludí čo sere tento prístup je strašne vela nie sú to len skinheady neinacisty ale je tam široká masa ludí len to nedávajú verejne najavo…. a ludia tipu ako antifa to sú ludia čo nevedia any za čo vlastne bojujú. Im ide len to patriť niekam….

 9. Souhlasím s aplikováním ruské “NS morálky”. K čemu nesmyslné demonstrace a internetové žvatlání? Toto je způsob Francouzů nebo Němců, kteří mají zem zaplevelenou muslimy a jinou svoločí. Obecně ve východních zemích mají k podobným věcem dobrý přístup. V Polsku rozehnala průvod buzerantů policie, v Rusku tyhle úchylmanifestace zakazuje přímo starosta, “neevropan” v těchto končinách ostře kontrastuje s domorodými obyvateli, lidé vědí, že Format 18 pročeše veřejná místa a nebezpečné čtvrtě a srovná se zemí každého podělaného dealera nebo negra.
  Příkladem budiž Janov. Bylo dlouho jasné, že se něco poobného stane. Základem základů je neustoupit.

 10. demo ukaze akurat ze sa niekto o to zaujima.
  povedia v Tv ze sa zisla parta teroristov co idu porozbijat mesto a je to.
  ale Ruska scena si nepotrpi na prestizi akosi.
  aj ked uz sem tam na podblanc.com som nasiel zaujiamve videa
  aj ten Rusky marš-demonstracia ozajstnej sily.
  nie ked sa zidu bitkari a chuligani ked sa ide pochod na ciganov
  Rusky marš je naozajstny-vazny

 11. Situace v USA je opravdu hrozná. Země je zaplavena negry a jinými barevnými a běloši se stávají menšinou ve vlastní zemi. A za vše mohou Židé, Židé se už dokonce sami chlubí tím jak jsou mocní a že je Amerika zcela v jejich rukou,. Podívejte se na čánek o Obamovi na sionistickém blogu :
  http://666info.wordpress.com/2009/01/22/zvoleni-obamy-je-nas-triumf/

 12. Ten web co si tu hodil,je skor taka satira (robia si srandu zo zidov,aspon to tak vyzera),no a USA niesu celkom stratene,ved pozrite,kto tam vladne vo federalnych aj statnych vazniciach-Arijske bratstvo,a to bieli tvoria asi len 1 percento odsudenych,takze ked sa chce,ide to .

 13. Jason: Arijske bratstvo? jeden z hlavnych veducich je polovicny zid, spojenci mexickej mafie, dileri drog a vydieraci…tymi by som neargumentoval (a to nehovorim o dokumente Aryan Brotherhood, ale o skusenostiach konkretnych ludi, ktorych poznam, a ktori si co-to odsedeli v US vazniciach)

 14. christianfreeman: ok,ja ich neobdivujem,len konstatujem,ze ak niekto tvori 1 % vazenskej populacie,a ma na svedomi viack ako 25 % vrazd.tak musi by sakra sikovny.
  a to ber ohlad nato,ze tam su tie podmienky na vykon trestu omnoho,ale omnoho tvrdsie ako u nas

 15. Oni aj ciernych znasilnuju

 16. teda skinheadi v basach znasilnuju ciernych ze jedine naco su cierny dobry su v basach ako zeny

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: