14. marec – celonárodne oslavy našej štátnosti!

328191141Na stráž!

Nacionalisti, oslovujem pravé VÁS, buďme svorní a jednotní aspoň jeden deň v roku. Podporme spoločnú akciu SLOVENSKY DEN, POCHOD ZA NAROD, pri príležitosti  vzniku novodobej slovenskej štátnosti.  

70. výročie si zaslúži skutočne veľkolepú akciu, na ktorej ukážeme mestu a svetu, že sme tu, a že sme odhodlaní brániť národ a vlasť pred dekadenciou úpadku.

Zabudnite na malicherné rozdiely a ideologické nezhody. Táto akcia je skutočne dôležitá.

Minuloročné oslavy sa niesli v duchu roztrieštenosti. Ja sám som ich napočítal minimálne šesť. Tento rok je potrebné, aspoň na okrúhle výročie urobiť jednu, veľkolepú spoločnú akciu.

My, Slovenská pospolitosť a rôzne nacionalistické skupiny, sme sa rozhodli podporiť akciu, ktorá sa bude konať v Bratislave dňa 14. marca 2009 (sobota) na Hodžovom námestí o 13.00 hod. a následne po prejavoch bude pokračovať pochodom cez mesto na Martinský cintorín, kde vzdáme hold tu pochovanému zakladateľovi štátu, nášmu prvému a doposiaľ jedinému skutočne slovenskému prezidentovi – mučeníkovi Dr. Jozefovi Tisovi. 

Akciu nahlásil občan SR, nejedná sa o akciu žiadnej organizácie, ani politickej strany. Takto sa bude prezentovať a takto sa aj uskutoční. Je to akcia všetkých slovenských nacionalistov.

Kontaktný mail je 14marec2009@gmail.com

Koncom februára prebehne stretnutie všetkých zástupcov, organizácii, strán alebo neformálnych skupín, kde sa dohodneme na spoločnom výzore a priebehu akcie. Preto sú potrebné všetky návrhy, pripomienky a nápady. Materiálna, propagačná a iná podpora vítaná.

Nebuďte ľahostajný k svojmu osudu podporte náš spoločný boj!

Urobme s tejto akcie celonárodne oslavy našej štátnosti!

Zapojme do toho čo najviac ľudí.

S pozdravom

Verní sebe – svorne napred!

Michal Laššák

Pobočník Vodcu SP

%d blogerom sa páči toto: