Podpora živnostníkom a malým podnikateľom

Jedným z hlavných cieľov Hlavu Hore je podpora pracujúcich ľudí a ich rodín. V dnešných časoch krízy je táto podpora o to potrebnejšia. Práce je stále menej a mnohí z nás o ňu už aj prišli. Nie každý chce ostať na podpore a mnohí šikovní ľudia sa rozhodli dať na živnosť a živiť sa vlastnými rukami a svojou šikovnosťou.

Týchto ľudí sme sa rozhodli podporiť a poskytnúť im miesto na propagáciu svojej firmy a práce. Samozrejme zadarmo.

Preto všetci, kto by ste radi využili túto príležitosť stačí, keď na náš mail hlavu.hore@yahoo.com pošlete link na Vašu stránku, alebo krátky popis činnosti, ktorú vykonávate a my to rady uverejníme.

 

TOMASINEXtomasinex - hlavu hore

 

Hlavnou činnosťou je povrchová úprava interiérov a exteriérov objektov

  • Maliarske a natieračské práce
  • Štuky
  • Stierkovanie
  • Ručné omietky
  • Dekoračné omietky

S touto spoločnosťou mám aj osobnú skúsenosť a môžem len vrele odporučiť. Veľmi dobrý prístup k práci, precízne vyhotovenie a rýchlosť.

Jedna odpoveď

  1. clovek: tento prispevok som vymazala, a uzatzvaram podavanie prispevkov do tejto kategorie … nebudes spinit kazdu dobru vec … som uz povedala stacilo a ked sa potrebujes stale v niecom rypat .. strc si prst do nosa …. je mi jedno kto sa ako tvari a v com podnika, nech pre mna aj kope hroby.. ale ty nebudes hanbit myslienku podpori poctivej prace … si hlupak a takym aj ostanes

Komentáre sú uzavreté.

%d blogerom sa páči toto: