Odkaz predsedu vlády Austrálie neprispôsobivým národnostným menšinám

kevin-rudd hlavu horePredseda vlády Kevin Rudd – Austrália:
Moslimovia, ktorí chcú žiť podľa islamského práva Sharia, boli v stredu vyzvaní, aby opustili Austráliu, čím sa vláda zamerala na radikálov v snahe odvrátiť možné teroristické útoky.

Rudd sám pritom rozhneval niektorých austrálskych moslimov prehlásením, že podporoval špionážne agentúry v sledovaní národných menšín.
Citujem: “Prisťahovalci, nie Austrálčania, sa musia prispôsobiť!
Prijmete to, alebo odíďte! Som unavený obavami tohoto národa s toho, či nie sme ohrození nejakými jedincami či ich kultúrou. Od teroristického útoku na Bali sme u väčšiny Austrálčanov zaznamenali nárast vlastenectva. Naša kultúra sa vyvíjala počas viac než dvoch storočí bojov, pokušení a víťazstiev miliónov mužov a žien, ktorý usilovali o slobodu.Rozprávame prevažne anglicky, a nie španielsky, libanonsky, arabsky, čínsky, japonsky, rusky alebo akokoľvek inak. Takže, pokiaľ s chcete stať súčasťou našej spoločnosti, naučte sa jazyk!
Väčšina Austrálčanov verí v Boha. Nie je to žiaden politický pravicový nátlak, ale prostý fakt, lebo práve kresťanský muži a ženy založili tento štát na kresťanských princípoch, čo je jasne zdokumentované. A je isto vhodné, aby to bolo vyobrazené na stenách našich škôl. Pokiaľ vás Boh obťažuje, navrhujem vám, aby ste uvažovali o inej časti sveta ako svojom domove, lebo Boh je súčasťou našej kultúry. Vašu vieru môžeme akceptovať, a nebudeme sa pýtať prečo. Všetko, čo žiadame, je aby ste vy akceptovali tú našu a žili s nami v súlade a pokojnom spolužití.
Toto je naše zem, naša pôda a náš spôsob života, dáme vám všetky príležitosti k tomu, aby ste to všetko mohli užívať. Ale ako náhle ste sa začali sťažovať, nariekať a hundrať o našej vlajke, našich záväzkoch, našej kresťanskej viere alebo našom spôsobe života,

veľmi Vám doporučujem využiť ďalšiu prednosť našej skvelej austrálskej slobody – právo odísť. Pokiaľ ste tu tak nešťastní, odíďte!
Nenútili sme vás sem prísť. Požiadali ste, aby ste tu mohli byť. Tak prijmite zem, ktorá prijala vás.

45 komentárov

 1. Tohle říct politik ve Francii,tak tam zase hoří a všichni se budou předhánět v omluvách..
  Imigrace jiných kultur by se měla zastavit úplně,bez ohledu na slíbený respekt vůči domácí kultuře.Nechal bych v Evropě srovnat se zemí mešity i synagogy – chcete vyznávat svá náboženství a zvyklosti – prosím,běžte do Mekky či Jeruzaléma,nikdo Vám nebrání.Dnes se i věta – “nebráníme vám odejít” považuje za rasismus.
  Nechápu tu drzost přijet a: “chceme azyl,chceme vyznávat svou víru,chceme své školy,chceme svou čtvrť,chceme využívat Váš soc.systém,chceme,chceme,chceme!!A co nabízejí?Kebab,dny židovké “kultury”,nebo na každém rohu bistro?!
  Je vidno,že židovský komunismus stále více jako rakovina prorůstá nejen do politiky,ekonomiky a hospodářství jednotlivých států,ale i do uvažování lidí,ovcí,kteří si sami sobě odmítají přiznat,že mají PRÁVO nenechat se psychicky,fyzicky,rasově,teritoriálně a finančně vydírat a ždímat!!Financovat si vlastní zánik a naslouchat židovským povelům,to je řízená sebedestrukce,která nemá obdoby.Austrálie je mi ukradená – Evropo probuď se!!!

 2. k tomu sa da dodat asi len jedine: Nech je viacej takychto politikov a este aj odvaznejsich .. co maju v srdci svoju krajinu a jej narod a nie su im prednejsie cudzie financne zaujmi s vyhladom, ze snad aj im nieco kvapne

 3. Žasnem nad Vami.
  Že vy nedokážete odcitovať jediné slovo, kotré padlo z úst nášho pána prezidenta na tlačovej konferencii k rómskej menšine na Slovensku?
  Viem že sa ohradzujete voči čomukoľvek čo napíšem, ale verte že austrálski nacisti by veľmi radi dali pánovi
  Ruddovi príklad zo Slovenska, ako sa má vyjadrovať
  a s radosťou ho nazvali ,,falošným humanistom,, .
  Hlavne že viete čo povedal vysoko postavený politik u protinožcov.

 4. ja s nazorom tohoto politika suhlasim!!! Nie som rasista a neznasam nackov, ale zil som par rokov v zahranici a vidim aka je vysoka emigracia hlavne islamu vo viacerych statov ako Nemecko, Francuzsko, Anglicko a uz aj nase male Slovensko!!! Ked si spocitate, ze kazda jedna moslimska rodina ma minimalne 8 deti, tak si zoberte kalkulacku a porovnajte si pocet deti v moslimskej rodine a pocet deti v beznej europskej rodine!!! Za par desiatok rokov nase kultury zahynu a ostatnu iba moslimovia!!!

  Ludia toto nema nic spolocne s rasizmom, ale so zdravym rozumom!!!

  Moslimovia sa tlacia do nasich kultur a presne ako uviedol K, nic neponukaju okrem svojej fanatickej viery, ale len chcu a chcu!!!

  Ludia zobudte sa!!!

 5. A ako je to možné, že moslimovia dokážu mať v našom prostredí 4 deti a vy, údajne ,,moji bieli” ľudia nie? 8 zas moslimovia nemajú, u nás určite nie a inde neviem.
  Moja mama je z 3 detí, otec zo 4 ja z 5, mám 3 deti, segra 2 a tuším ešte neskončila, bratia ešte nezačali.
  Moslimovia tu vychovávajú deti s kvalitným vzdelaním, u nás do tretej generácie zatiaľ bez titulu jeden jedinný človek.
  To ako sa kto rozťahuje, to je tiež diskutabilné. Vždy mi tu pár ľudí kolo mňa nadávalo na maďarov, a teraz ich naši slováci skúpili. Toto by sa kľudne dalo nazvať inváziou. ,,My” sme tam skúpili domy pôdu, lebo sme ekonomicky oveľa silnejší, zrušili sme hranice a maďari majú po chlebe.
  Nefňukajte. Prestaňte neznášať náckov. To je ti k ničomu. Staň sa im feťákom bez toho aby si fetoval, staň sa im falošným humanistom, čim len oni budú chcieť.
  Vychovajte inteligentné deti s úctou k životu, k človeku, k prírode. Menej konzumnú, uvedomelejšiu, šťastnejšiu a vnútorne slobodnejšiu generáciu. Buďte mnohodetní a nech je vaša rodina menšou záťažou pre tento svet ako bezdetný pár snobov. Nefňukajte, nebuďte premúdrelí čo by kto a ako mal robiť.
  Zbavte sa svojej (napr. bielej) namyslenosti. Nad nikoho sa nevyvušujte a pred nikým sa neponižujte.
  Vážte si sami seba a nebuďte na seba hrdí.
  Keď náckovia veľmi vyskakujú, nech narazia na vašu päsť, ak to tak cítite. Keď budú vyskakovať moslimovia tak na ňu narazia rovnako. Keď máš pocit, že máš vytiahnuť smradľavého nácka spomedzi troch smradľavých cigánov tak ho vytiahni.
  Alebo to rob všetko naopak ak to takto cítiš.
  Choď do toho naplno. Vykašli sa na svoju pretvárku.
  Buď kľudne 5 rokov hoc fanatickým psychopatickým národným socialistom. Čo je to smiešnych 5-10 rokov v živote človeka. Že ťa nikto bude súdiť celý život za tvoju niekdajšiu debilitu? Pár takých nájdeš, inak zabudni.
  Netvár sa však, že nie si zodpovedný za to čo práve robíš.

 6. Presne tak, toto je vyslovene proti zdravemu rozumu, musia sa prijat opatrenia na vyhostenie a uzavretie akejkolvek imigracie a zacat so snahami ich vyhostovat bezohladu na ich vyhovorky, je to len obycajna vychytralost od nich, tak prosim vas ludia preberte sa pretoze tak ako zacinaju narusovat nase zivoty ked to tak dalej pojde znicia uplne prirodzeny zivot nasich deti.., pokial nebudeme povstavat mi ludia a donekonecna sa ich bat a ustupovat spadneme do jamy, ktoru si sami aj vykopeme.

 7. je to proste tak pokial ich je malo nerobia nic ale jak ich je viac uz sa to rozbehne preto take kultury ci rasy sem ani nepustat vzdy snimi budu problemy a nikto ich nenapravy jeden bude slusny a dalsich 50 sa narodi neprisposobyvich

 8. Zdravím na Slovensko! Se stanoviskem australské vlády souhlasím, i když nynější křesťanští obyvatelé kdysi Austrálii kolonizovali podobným způsobem a domorodce (aboriginy) nahnali do rezervací. Problém je ovšem úplně jinde, a to v porodnosti. Výstižně je to v krátkém videu (hanlivý název jsem si nevymyslel já, ale video se opírá o fakta ! Už J.F.Kennedy marně vyzýval bílé občany USA, aby měli více dětí, jinak se utopí v mase různobarevných přistěhovalců.)

 9. Nestačím sa čudovať koľko benevolencie a ústretových krokov robia európske štáty pre prisťahovalcov. Plne súhlasím, kto sa nechce prispôsobiť danej krajine nemal by sa do nej prisťahovať. Môže sa totiž za pár desaťročí stať že prisťahovalci budú vo väčšine a keďže sa separujú a tým nesplynú z domácim obyvateľstvom v demokratických voľbách získajú väčšinu, napokon zmenia ústavu a budú to oni ktorý budú diktovať ako sa domáce obyvateľstvo bude musieť správať-žiť.

 10. Ja tiez nie som rasista ani antisemitista ako to tvrdia zidia na kazdeho patriotistu ! Zalezi mi na tom aby nasa europska kultura ostala zachovana ! V strede europy v Rakusku je oficialne kazdy 8-smi cudzinec stoho 70% su moslimovia ! 10 % moslimov prislo sem za pracou a 90% bolo prepasovanych. Nikdy tam nepracovali, ale ich
  prepasovani rodicia si uzivaju socialne istoty a penzie na ktore vobec nemaju narok !!! Integrovat sa nechcu a presadzuju len svoju vieru …. mne povedala jedna moslimka ze sa boji vojst do kostola lebo su tam strasidla ! Stacilo mi ! Starocia trvalo pokial si europa vybudovala urcitu zivotnu uroven a potom pride niekto kto sa podielal starocia na drancovani europy, ako napr. moslimski osmani a uziva si bez toho aby sa co len prstom pricinil na tomto budovani!!!!
  Som striktne proti systematickemu osidlovaniu europy !!! Vela moslemov argumentuje ze krestanska mensina spolunaziva v ich domovoch v mieri co vobec nie je pravda ! Ked tam vzniknu vzbury co u moslimov je na dennom poriadku, prvy kto si to odnesie je krestan ! Ja osobne nie som ziadny fanatik do viery, ale akceptujem kazdeho veriaceho a mi jedno akeho vyznania je ! Nie je mi ale jedno ked sa nedokazu upresnujem nechcu pristahovalci integrovat…. Vsetko co si tu v prvom svede nadobudnu vlacia do ich povodnych domovou cim taketo mnozstvo pristahovalcov sa pricina o presune europskeho kapitalu do cudzich krajin ….. o situacii na severe europy sa ani nechcem vyjadrovat….

 11. toto sme mali my uz davno povedat ciganom

 12. Nádherne povedaná myšlienka o tom ako to má byť. Na Slovensku sme začali v Banskej Bystrici. Taktiež to musia pocítiť tí ktorí neuznávajú náš jazyk, kultúru a hranice.

 13. Copak muslimove neveri ve stejneho boha jako vy na slovensku nebo pan rudd??:)) nj, tak uz to holt byva, tonouci se stebla chyta…

 14. Tipoval by som, že tento prejav neprednášal na stretnutí aborigénov, ktorým Angličania zabrali a zastavali ich územia …

 15. Takto nejak sa vyjadril aj Putin. Maju pravdu. My ked ideme co i len na dovolenku tak sa musime prisposobovat.

 16. neprecítal som vsetky komenty, ale odkazujem Austrálskej vláde ze sú tam do jedného pristahovalci a mozu tahat do riti, doma sú tam len Aboriginalci,, ktorych sa potomkovia basistov a vyvrhelov ktrorych vyhostili z Anglicka, snazili donútit zabudnút na svoju kultúru a jazyk!!!!!!!!!!!!!! Ze by mu huba znila kto sa opovázil v Austrálskej vláde cokolvek vycítat pristahovalcom!

 17. Toto je tazky hoax (klamstvo). Tu to mate pekne zdokumentovane. http://www.hoax-slayer.com/howard-muslim-speech.shtml

 18. Všetci austrálčania sú len ozzi a červená zem patrí aboridzincom ….

 19. Nabudúce by bolo fajn skontrolovať pravopis, skôr ako článok publikujete… Vďaka 😉

 20. Všetko to čo sa deje v Európe,majú na svedomí amíci a židia,za ktorími stoja mocenské skupiny a Rotschildovci.Chcú aby sa z Európy stal babylon národov a vyznaní a potom určite dôjde niekde na juhu(Španielsko,Taliansko,Grécko…) k nejakému konfliktu,ktorý prerastie na celý kontinent(Európu).Začne 3.svetová a USA nás príde akože oslobodiť.

 21. konence dostavaju rozum, Islam je hrozba pre nasu kulturu.

 22. Dobrý článok, až sa mi nechce veriť, že to naozaj povedal…

 23. dobré,tak to má byť

 24. To je fakt vsetko pravda co povedal.Ked si krestsnia chcu postavit kostol v islamskom svete alebo prejavit nejak inak svoju vieru, nie je im to dopriate a su aj vykazany z krajiny.Preco potom moslimovia si robia mesity po celej krestanskej europe a vsetko je v poho. Ja respektujem vieru kazdej kultury lebo je v kazdej zrnko pravdy. Ale nedajme si krestansku europu a aj ine kontinenty. Uplne suhlasim s timto vyhlasenim australskeho premiera s kazdym jeho slovom. amen

 25. ak je to video vyssie v komente aspon z 51% pravdive tak je fakt, ze “nas ovladnu moslimovia” LEBO: Europsky zivotny styl je kapitalizmus. Ludia veria viac penazi=lepsi zivot. Tento problem nikto neriesil zavcasu a teraz je neriesitelny resp. jedine riesenie deportacia moslimov z europy by bola brana ako neeticka atd. a nasledovala by asi 3.svetova. Uvidime mozno pride. Nikomu sa neda rozkazat, ze ma mat viac deti. Takze to bude o nasom prisposobeni “v nasej krajine”. Jednoduchy zakon prirody, ze silnejsi zozerie slabsieho. V amerike boli indiani, v australii aborigenovia a vela dalsich kultur zaniklo. Nakoniec ostane ajtak len jedina najsilnejsia.
  p.s. niesom rasista, ale my tu mame ciganov. Je snimi problem a ako sa riesi? nijak odklada sa preklada sa. “Mnozia sa ako mravce”, ale pre politokov su to lahko kupene hlasy takze na nich nesiahnu. Potom ked to bude uz neriesitelny problem, budu sa tvarit ze to idu riesit a budu sa vyhovarat na predosle vlady…
  Na kazdy problem je riesenie, ale trba riesit zavcasu.

 26. ak je to video vyssie v komente aspon z 51% pravdive tak je fakt, ze “nas ovladnu moslimovia” LEBO: Europsky zivotny styl je kapitalizmus. Ludia veria viac penazi=lepsi zivot. Tento problem nikto neriesil zavcasu a teraz je neriesitelny resp. jedine riesenie deportacia moslimov z europy by bola brana ako neeticka atd. a nasledovala by asi 3.svetova. Uvidime mozno pride. Nikomu sa neda rozkazat, ze ma mat viac deti. Takze to bude o nasom prisposobeni “v nasej krajine”. Jednoduchy zakon prirody, ze silnejsi zozerie slabsieho. V amerike boli indiani, v australii aborigenovia a vela dalsich kultur zaniklo. Nakoniec ostane ajtak len jedina najsilnejsia.
  p.s. niesom rasista, ale my tu mame ciganov. Je snimi problem a ako sa riesi? nijak odklada sa preklada sa. “Mnozia sa ako mravce”, ale pre politokov su to lahko kupene hlasy takze na nich nesiahnu. Potom ked to bude uz neriesitelny problem, budu sa tvarit ze to idu riesit a budu sa vyhovarat na predosle vlady…
  Na kazdy problem je riesenie, ale trba riesit zavcasu.

 27. ta gramatika a pravopis…

 28. myslim ze ten politik iba to povedal co bolo treba, ak sa niekomu nepaci moze pokracovat dalej nikto ho nedrzi, ak niekto nechce dodrziavat zakony a zvyky nikto ho nedrzi a takto isto je to aj v Rakusku, tu vas trpia ale musite sa naucit nemecky, komunikovat nemecky a dodrziavat ich zakony a akomu sa nepaci moze sa vratit tam odkial prisiel

 29. europu mam celkom prejdenu a som nazoru, ze by mala takto uvazovat tiez, situacia je zla.. ak sa nieco nebude diat tak o par rokov bude vojna..

 30. to je stare asi 3 roky ak nie viac. Kevin Rudd uz nie je premierom Australie, po Kevinovi bola premierka Julie Gillard ta tesne pred volbami tohto roku odstupila a vo volbach zvitazili republikani takze premierom je momentalne Tonny Abott. Ten po vstupe do funkcie sprisnil pravidla pre ilegalnych imigrantov. Takze ti ktori sa pokusia dostat do Australie ilegalne uz nikdy v buducnosti nedostanu povolenie na pobyt v australii. Ked ich chytia odvezu ich do detencneho zariadenia na Papui Novej Guinei a aj pokial im bude priznany statut utecencov do australie sa nedostanu, budu moct zostat v papui novej guinei alebo odtial mozu ist kam chcu.

 31. no konečne správny koment… to je aký starý článok ???

 32. myslim,si že ľudia ako spoločenstvo musí o takejto veľmi vážnej otázke ako je integrácia imigrantov do cudzej kultúry ,ktorú nechcú rešpektovať rozhodnúť.Správanie sa politikov je ako keby im patril cely svet a hlavne naša sloboda:::::::::::::::Ja tu nechcem žiadnych moslimov ,a hlavne nie pijavice a ľudí ,ktorí nerešpektujú skoro žiadne hodnoty.Treba ich nasmerovať za veľkú mláku lebo tam začína všetko zlo toho sveta.

 33. austrálsky predseda vlády má tú výhodu – že nie je súčasťou EU…. tá by ho riadne sfúkla….. 🙂

 34. Presne povedane a takto to musi platit na celom svete!!! Keby som emigroval do arabskeho sveta, musi byt zo mna moslim… ked oni chcu byt u nas, musia z nich byt krestania alebo bez vyznania! …a hlavne musia makat!!! …flakacov, co cucaju socialny system mame dost aj vlastnych!!!!

 35. Tak toto je politik!!!Tak sa má na tú háveď!!Sťahujem sa do Austrálie!!

 36. Toto su slova, ktore by mali rezonovat vsetkym tym blbcom, europoslancom, ktorych platime v EU. Nasackovali si ich uz pred rokmi v Nemcku, vo Francuzsku a teraz maju s nimi obrovske problemy …jednoducho su neprisposobivi a buraju hodnoty a pricipy,na ktorych je Europa postavena! Stop stahovaniu Afriky a stop migrantom. Hrozi pad socialneho systemu!

 37. Katastrofa, keď sa zdravý rozum pre zachovanie slovenskej kultúry chce tvrdohlavo hrať na humanistu. Charita tu predsa nemôže byť potrebnejšia, než záchrana vlastných ľudí-pred svojimi neprispôsobivými…..nám kto pomôže?
  S tvrdou pravdou K.R súhlasím aj ja.

 38. Velmi pekne vyjadrenia ohladom historie Australie, ale ak sa zamyslite kvoli comu toto vyhlasenie padlo a mate rozum sklapnete a zacnete uvazovat o tom co za bordel sa hrnie sem k nam!!!! http://medzicas.sk/dansky-psycholog-varuje-pred-islamom-neurobte-tu-istu-chybu-ako-my/

 39. Pristahovalci su ako povoden, nicia co im stoji v ceste..
  EU ma predstavu o otvorenych naruciach a srdciach pred touto povodnou…
  NIE.. k povodni sa stavia inak…
  .
  .
  .
  Potrebujeme tu nepokoje, bomby? (Francuzsko, Anglicko…..)
  Chcete sa báť poslat svoje deti do školy?
  Chcete sa báť isť večer von?
  len tak dalej…..

 40. Všetkých prisťahovalcov nech si rozdelia tí, čo tento exodus z Afriky a z Blízkeho východu zapríčinili. Všetci súdni a so zdravým rozumom vedia o koho ide. Multi-kulti, nech si nechajú. Národy majú mať svoju svojskú identitu v ktorej sa vyvíjali a rozvíjali stáročia. Nepotrebujeme a ani sa nechceme prispôsobovať novým kultúrnym, náboženským a etnickým zvyklostiam. Už tobôž nie takým, ktorí nechcú nič dať, nemajú záujem sa prispôsobiť nám (lebo my sme tu doma) a naším zvykom. Tí nech sa pekne vrátia domov. My si vlastnú štátnosť a identitu nechceme a ani nedáme vziať. Chválim austrálčanov, švajčiarov a kanaďanov, ktorí si svoje nemienia pustiť.

 41. Ja som si korán prečítal 3 x a môžem povedať, že tí čo korán chcú striktne dodržovať nemôžu zároveň dodržovať aj Ústavu SR.
  páni európski politici – hlavne ztí o severnej europy si zrejme korán nikdy neprečítali – ináč by asi nerobili to čo robia – každý vzorný moslim totiž nemôže rešpektovať všetky zákony europskych krajín (iba niektoré) – to by mali európsky politici vedieť aj o pol noci.
  A aj o odrezávaní hláv sa v koráne píše. Nechce sa mi teraz večer hľadať príslušná súra – to len pre tých novinárov a politikov,, ktorí občanov neviem prečo klamú, že korán je mierumilovné náboženstvo – nie je to celkom tak – od začiatku koránu až do jeho konca prorok Mohamed v koráne vyzýva o boji proti neveriacim až kým nezvíťazí pravá viera po celom svete…..
  Pokiaľ si korán neprečítate, tak tu prispievate ako diletanti.
  Podobne ako sa kadekto vyjadroval o zakázanom Main Kampfe, pričom ho nik nečíal…

 42. …..ja som nečítala koran…ale mám strach…ano a to že na jednej strane sa hovorí a píše o pomoci ľudom emigrujucim… kde je vojna….ale na druhej strane…ukažu 14- ročneho chlapca,ako ho učia stínať hlavy…a druha vec…prečo tí ľudia neostali v grecku..alebo turecku..tam už vojna nie je… myslím že pôjde neskôr o vela…ale to už bude neskoro…

 43. ..no…a už tu máme piatok 13. novembra…Paríž….nech sa páči…

 44. You should be up to date in regards to the probability of the game
  before your commence playing it and you also has to be qualified at money supervision.

 45. Bravo hat down this is a Man who has a balls i agree with everything what he said👏👏👏👏👏👏👏

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: