Edícia Hlavu hore – Deň otcov

den otcovV edícii Hlavu hore sme pripravili ďalšiu knižočku, ktorá vyšla pri príležitosti Dňa Otcov, ktorý sa od roku 1924 oslavuje vždy tretiu júnovú nedeľu. Zmyslom Dňa otcov je, osláviť podiel mužov na výchove detí, podľa možností v ideálnej kompletnej rodine.

Tento rok je Deň Otcov 21.6. , takže by sa patrilo im poďakovať za všetky opravené spotrebiče, za vysávanie a vozenie autom k lekárovi, za jašenie sa s deťmi, za pomoc pri počítači, za milé úsmevy pre deti, za to, že deťúrence učia športom a drvia s nimi matiku, a za každé pohladenie po vláskoch, keď deti chodia spať.

Túto knižočku sme venovali hlavne deťom a ich mamičkám.

Obsahuje stručný historický prehľad vzniku tohto dna, niekoľko básničiek a vyznaní venovaných otcovi a hlavne niekoľko návodov ako vlastnoručne vyrobiť oteckovi darček k tomuto sviatku. Pri tejto výrobe bude pomoc dospelého vítaná a preto jeho je to príležitosť, kedy sa mamičky môžu venovať svojim ratolestiam a zároveň spoločne vyrobiť poďakovanie oteckovi.

Všetkým našim rodinkám sme zaslali túto knižočku zdarma a ako naše vyznanie úcty k ich obetavosti a poslaniu sme im pribalili aj malý darček od nás pre oteckov. Malí prívesok na kľúče. Veríme, že ich táto malá praktická vec poteší.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: