POZOR – NÁRODNÁ MOBILIZÁCIA !!!

200908040815_ciganiV sobotu, 1. augusta 2009, dvaja mladí cigáni v Šarišských Michaľanoch v okrese Sabinov na východnom Slovensku bezdôvodne napadli a palicou do bezvedomia ubili 65 ročného dôchodcu, Slováka. Tento krvavý útok sa stal v dedine, v ktorej je biela populácia cigánskymi útokmi dlhodobo sužovaná, no napriek tomu to polícia ani vláda nerieši. Preto je najvyšší čas, aby sme ukázali, že my, národne uvedomelí Slováci a uvedomelé Slovenky sa na rozdiel od Fica či Slotu dokážeme za svoj národ postaviť nielen rečami, ale i činmi!

Kamaráti, kamarátky! Spomeňte si na situáciu na sídlisku Janov v českom Litvínove. Tam tiež dlhé roky cigáni terorizovali a napádali Čechov, no vláda to neriešila. Situácia sa zlepšila až vtedy, keď sa o problém začali zaujímať českí nacionalisti na čele s Dělnickou stranou. A bola to práve vzrastom malá, no odvážna Lucia Šlégrová z Dělnickej strany, ktorá svojim hrdinským správaním spustila celonárodný odpor proti cigánskemu teroru!

Keď to dokázala malá Lucka Šlégrová, musíme to dokázať i my! Až potom budeme mať právo bez hanby sa pozrieť do očí kamarátom, ktorí s nasadením vlastných životov bojovali v Litvínove!

Kamaráti, Slováci! Mladí, starí, bohatí, i nezamestnaní! Odhodťe svoj strach, požičajte si peniaze na cestu. Spravte všetko potrebné pre to, aby ste sa po sobote, 8-om auguste 2009 mohli nazývať bojovníkmi za národ! Nedopusťme, aby sme sa zas len prizerali, tak ako v auguste 1968!

Kamaráti a kamarátky z Košíc, z Prešova, ale i z Bratislavy, Nitry, Trnavy, Trenčína, Púchova, Žiliny, Martina, Popradu, Banskej Bystrice, Zvolena, Prievidze, Rimavskej Soboty či Veľkého Krtíša! Je čas! Ukážme, že sa vieme postaviť aj za svojich ľudí, nielen za svoj futbalový či hokejový tím!

Stretneme sa v sobotu, 8. augusta 2009, o 13:00 hod. pred obecným úradom v Šarišských Michaľanoch!

Kamaráti, na stráž!

zdroj: Slovenská pospolitosť

2 komentáre

  1. myslim ze si zasluzi aby sa nanho nezabudlo myslim ze viacery z nas pocuvali jeho hlas ktory bude velmi chybat…

  2. “Szczeryho”som síce nepoznal,ale verím tomu,že to bol správny chlap.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: