Uzatváranie prázdnin s Hlavu hore

hlavu hore22. augusta sme sa stretli v krásnej prírode v blízkosti Košíc, aby sme ho strávili s našimi kamarátmi, mnohými príjemnými ľuďmi každej vekovej skupiny a hlavne ich detičkami.

Pre všetky rodinky sme pripravili deň plný hier a súťaží, ktoré boli pripravene tak, aby sa v nich potrénovala súdržnosť a spolupráca všetkých členov rodiny.

Na začiatku si každá rodina vytvorila rodinnú vlajku, vymyslela názov a mohli sme súťažiť. A veru, že sa ani jeden zo siedmich tímov nedal zahanbiť.

Súťaž na zvieratká preverila dospelých členov rodiny, či ešte nezabudli byť deťmi a súťaž v hádzaní geometrickými tvarmi už preverila celú rodinu, ako dokáže spolupracovať. Takisto ako aj súťaž v recyklovaní odpadkov.

hlavu horeMalá prestávka na obed a miska guľášu všetkých potešili a oddych si všetci zaslúžili. Poobedňajšia káva nás vzpružila a pokračovali sme plní síl v súťažení. Oteckovia nám ukázali ako vedia vešať prádlo na čas, deti poskladali a hodili lietadielka na čo najdlhšiu vzdialenosť a rodinná sila a výdrž sa nakoniec otestovala pri prekážkovom behu s hrncom vody.

Najvďačnejšou hračkou pre deti sa ukázali kartónové krabice, ktoré sme deň pred tým pomaľovali a spravili z nich veľké kocky, ktoré detičky použili na stavanie hradov.

hlavu horeVeľký úspech zožala aj burza hračiek a občerstvenie, hlavne domáce koláče. Tak isto aj publikácie z našej edície, ktoré si rozobrali rodinky, s ktorými sme sa doteraz nepoznali. Každý si taktiež mohol zobrať rôzne propagačné materiály našej org.  alebo kúpou rôznych predmetov podporiť našu činnosť.

Na záver dňa bola tombola, ktorá aj napriek malej komplikácii v podobe tlačiarensko excelovského škriatka nakoniec dopadla dobre a každá z cien si našla svojho majiteľa.

Celý deň sme strávili príjemne a veríme, že aj všetci, ktorí si dali tú námahu a prišli. Vznikli tu nové kamarátstva aj prvá detská láska a mnohí z nás získali okrem zážitku hlavne nezaplatiteľný pocit z dobre vykonanej prace, ktorý bol popri úsmeve detí našou najväčšou odmenou.

Ďakujeme všetkým, ktorí nás podporili svojou účasťou na prvom ročníku tohto dňa pre deti a veríme, že sa spolu stretneme zase o rok. Špeciálne chceme poďakovať AN Cassovia za pomoc a spoluprácu, bez ktorých by sme túto akciu organizovali oveľa ťažšie.

hlavu horehlavu hore

hlavu hore

hlavu hore

hlavu horehlavu hore

hlavu hore

hlavu hore

hlavu hore

8 komentárov

  1. Dobra praca dievcata, drzim palce nech je do buducna takych akcii viac, lebo myslim ze toto na nasej scene chybalo 🙂

  2. dakujeme, tato akcia urcite nie je posledna a chceli by sme ju organizovat kazdy rok … a kazdy rok kvalitnejsie … nase rodiny, maminy otcovia aj ich deticky si to urcite zasluzia

  3. Je to pěkné, velmi pěkné, jen mě sere, že v ČR jsou ženský od WS a RWU liné tohle udělat

  4. Líné ani né,ale WS už moc nefunguje a RWU je o pár holkách,které mají i své životy,školy atd.HH,obzvláště jedna třeba z rozbitou hlavou by utekla z nemocnice aby to udělala pro ty děti a jiné lidi.Je to blázen,fanatik,ale co už :-D.Známe svoje lidi :-).Ale snad příští rok taky dorazím!

  5. skvelá akcia…=)…o rok dúfam bude pokračovanie…

  6. Pekne len tak dalej…

  7. Jirko: HH má určite menej členov ako RWU ale určite majú tiež svoje súkromné životy, školu, prácu, ale majú niečo čo na nich obdivujem a to je nadšenie, lebo aj keď žijem už nejakú dobu v zahraničí dosť pochybujem, že sa naši ľudia sa začali hromadne zaujímať aj o tieto veci

  8. Mlčím,máš plně pravdu!!!!!!!!

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: