Štyria mladí nacionalisti brutálne napadnutí cigánskymi kriminálnikmi

obet ciganskej kriminalityV piatok 18.8. došlo v Bratislave k ďalšiemu zločinu zo strany cigánskeho etnika. Štvorica mladých Slovákov utrpela ťažké zranenia, z ktorých sa ešte dlho bude liečiť.

Začalo to napadnutím mladého nacionalistu, ktorý utrpel nepríjemné poranenia tváre, ktorému na pomoc prišli traja jeho kamaráti. Cigáni vidiac, že sa mladíci nenechajú zastrašiť troch z nich pobodali nožmi. Následkom bodno-rezných rán má jeden z trojice rozrezanú ruku, ktorá si vyžiada liečenie a práceneschopnosť, čo je aj pre mladého človeka bolestný výpadok príjmu. Druhý z pobodaných má hlbokú ranu v oblasti brucha a poškodený močový mechúr. Stojí za pripomienku, že pri jeho návšteve som spoznal jeho spolupacienta z izby, ktorý bol v ten istý deň vo Fiľakove taktiež pobodaný a taktiež od cigánskeho zlodeja! Pri ochrane vlastného majetku, keď sa bránil olúpeniu bol skrutkovačom bodnutý do stehna.

Najvážnejšie zranenia utrpel náš kamarát Rado, ktorý má poškodenú ľavú stranu pľúc, do žalúdka mu musela byť zavedená trubica a bude sa musieť podrobiť dvom operáciám.

Bandera

3 komentáre

 1. Akoto že som o tom nepocul v Krimi novinách alebo niekde? Zeby odplata za Sarisske Michalany alebo nieco s tym suvisiace?

 2. Len pichajte ďalej do osieho hniezda.
  Toľko ste podžubovali do ľudí, až začali mlátiť nácka zaradeného podľa výzoru a bude vyzerať ako nácek zas o niečo nebezpečnejšie.
  Najhoršie na tom je, že na to doplatia zväčša mladí, alebo mormálni ľudia, čo s tým nič nemajú a hovädá si budú ďalej prilievať olej do ohňa a prihrievať si polievočku.
  To ako keby som tých mladých náckov, čo sú bezproblémoví neustále buzeroval a šikanoval, až by sa začali brániť a potom by začali byť agresívni a potom by som ešte úplne drzo vypisoval: vidíte veď som vám to vravel, že sú to agresori.
  Tak ako píše Waldi: odplata.
  Zas budeme na ulici zachraňovať 17 ročné deti pred 17 ročnými deťmi, potom 14 ročných náckov pred 14 štrnásťročnými deťmi a naopak až to dospeje do štádia ako v Anglicku, kde ľudia považujú za naj nebezpečnejšie deti chránené zákonmi a v bandách terorizujúce dospelých ľudí.
  A to že na ulici krvácajú mladí chalani, čo sa ledva rozkukávajú po svete to už predsa nie je vyša starosť.
  Toto patrí tým zločincom, vy presne viete ktorým, keď sa ťa to netýka, tak na to neregauj ako posledný dement a nekry tým hovädám v kuse rite.

 3. http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com
  Výše uvedené stránky jsou doslova nezbytným zdrojem informací pro každého, kdo hledá vysvětlení současného stavu světa ve všech oblastech života od materiální až po mravní a duchovní. Je zde totiž zveřejnena obsáhlá tabuizovaná literatura s židovsko-zednářskou tématikou s katolickým zaměŕením. Čtenář zde najde díla, která nikde jinde nejsou (v českém překladu). Na ukázku, jsou zde díla jako jsou: J. Rothkranz; MAASTRICHTSKÁ DOHODA – KONEČNÉ ŘEŠENÍ PRO EVROPU, PROTOKOLY SIONSKÝCH MUDRCŮ, E. Ludendorff; ELIMINACE ZEDNÁŘSTA ODHALENÍM JEHO TAJEMSTVÍ, H. Schrammm; ŽIDOVSKÁ RITUÁLNÍ VRAŽDA, A. Fern; ŽIDOVSKÁ MORÁLKA A MYSTERIUM KRVE, J. Meinvielle ŽIDOVSTVO V TAJEMSTVÍ DĚJIN, J. Rothkranz; 666 – ČÍSLO ŠELMY, M. Pinay; SPIKNUTÍ PROTI CÍRKVI, J. A. Eisenmenger; ODHALENÉ ŽIDOVSTVSO, a další… Stránky tématicky navazují na Židy zlikvidovaný Týdeník Politika! Vyzívám všechny – šiřte dále tyto stránky a upozorněte na ně své přátele!

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: