Neviete čo je to namáha, drina a spokojný dôchodok? Nechajte si poradiť od Rudolfa Schustera.

7736Kto na Slovensku by nepoznal meno Rudolf Schuster. Exprezident Slovenskej republiky, spevák, ponúkač drienkovice a sadič stromov, či kováč rýľov? Nielen toto všetko bravúrne zvládal tento majiteľ najznámejšej dvojplatničky na Slovensku. Dnes, keď už je konečne na zaslúženom dôchodku, si ako správny slovenský dôchodca začal užívať svoje koníčky a hobby.
Stal sa z neho cestovateľ – fotograf. Hobby, ktoré by si vedel predstaviť každý. Aj tá babka, ktorá rozmýšľa, či si má kúpiť lieky alebo chleba a aj dedko, ktorý dumá, či dá lekárovi úplatok alebo bude ďalej trpieť bolesťou.
Ale vykašlime sa na ľudí, ktorí si na starobu nezaslúžia komfortný život a vráťme sa k nášmu typickému predstaviteľovi slovenských dôchodcov.
Pán Rudolf je veľmi skromný človek, a preto si pre spĺňanie svojich hobby snov vyberá vždy len tie najobyčajnejšie destinácie, kam chodia dovolenkovať široké masy priemerných Slovákov. Brazília, Aljaška, Island, či Severný pól. A pred pár dňami sa vrátil zo Severného pólu. Ja viem, aj vy sa tam chystáte odskočiť si nabudúci víkend, ale tak predsalen o jeho ceste rozprávali aj v televízii. Tak som si to pozrela. Ako letel vrtuľníkom, ako sa stretol z domorodými obyvateľmi, expremiérom Aljašky. Úplne ma až chytilo za srdce, keď som sa dozvedela, že nevedomky ohrozil aj svoj život na ľadovci. Ale našťastie ho domáca pani varovala, a tak sa môžeme spoločne tešiť na jeho nové fotky. A že to budú fotky „vykúpené krvou“, potvrdil aj samotný pán Schuster. Ako sám povedal,“ bolo to namáhavé a únavné, lebo som fotil vo dne aj v noci“. Ale aj napriek tomu plánuje už ďalšiu cestu.
A tu ma už prešiel všetok humor. Tak tento človek, ktorý v podstate pre Slovensko nikdy nič poriadne nespravil, ktorému sa budeme všetci doživotne skladať na jeho rentu a iné vymoženosti má ešte tú drzosť povedať občanom tejto republiky, že koníčky, ktoré si môže plniť hlavne vďaka nám všetkým sú namáhavé. Koľkí z nás sa kedy v živote dostanú do tých krajín kam on? Koľkí z nás si môžu dovoliť pestovať také koníčky ako on a hlavne v takom rozsahu?
Ako prezident , teda exprezident má nárok na 30 000 na staré koruny + jeho vlastný dôchodok, diplomatický pas. Má nárok aj na automobil s vodičom a osobného ochrancu. Možno nie veľa, ale nezabúdajme, že tento človek si za tých pár rokov svojej kariéry získal prístup k mnohým korýtkam, dozorným radám a vplyvným kamarátom. Zatiaľ, čo priemerný dôchodok ostatných občanov je 337,38 Eura. Nezabúdajme však, že ten je spriemerovaný aj s tými nadpriemernými, takže realita obyčajného dôchodcu sa pohybuje niekde oveľa nižšie.
Mňa ako laika by zaujímala len jedna vec. Prečo nemajú všetci na staré kolená zabezpečený slušný život ? Prečo jeden žije na štátne trovy ako kráľ a druhý dostane pár korún a musí byť ešte rád, že je rád. Slušný život na sklonku života si zaslúži každý, kto tvrdo a poctivo pracoval v produktívnom veku. Bez ohľadu na to, aké povolanie vykonával.
Ja to vidím tak. Keď mal niekto vysoký plat mal určíte väčšiu šancu si našetriť na starobu ako niekto, kto mnohokrát na rozdiel od toho prvého celý život makal veľmi tvrdo, ale z toho, čo zarobil, mal problém vyžiť a nie si ešte šetriť. Možno niekto bude argumentovať otrepanou frázou, mal sa lepšie učiť. Ale toto ja neberiem. Niekto musí robiť aj upratovačku, aj záhradníka a aj smetiara. Nemôžeme mať všetci vysoké školy a ani byť všetci umelci. Ale každé povolanie by človek mal vykonávať svedomito, v prospech svojej vlasti a všetkých jej občanov. A za túto svedomitosť by mal byť dôchodokom odmenený.

22 komentárov

 1. ten posledny odstavec trocha smrdi bolsevizmom,nemozu mat vsetci rovnako to je pcovina zrovnavat smetiara a nakeho kardiochirurga alebo vedca je trochu odveci,
  ale to nemeni nic na tom ze Rudko predtym Misko a teraz Ivanko nic zavratne pre slovensko a slovakov nespravili,
  ono pchat sa do sionisticko-slobodomurarskych zadkov je najvynosnejsie povolanie

  o kazdeho slusne vyzitie by sa mal starat stat podla zasluh a prinosu, lenivemu smetiarovi ako aj lavemu kardiochirurgovi nas…. 🙂

 2. http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com
  Výše uvedené stránky jsou doslova nezbytným zdrojem informací pro každého, kdo hledá vysvětlení současného stavu světa ve všech oblastech života od materiální až po mravní a duchovní. Je zde totiž zveřejnena obsáhlá tabuizovaná literatura s židovsko-zednářskou tématikou s katolickým zaměŕením. Čtenář zde najde díla, která nikde jinde nejsou (v českém překladu). Na ukázku, jsou zde díla jako jsou: J. Rothkranz; MAASTRICHTSKÁ DOHODA – KONEČNÉ ŘEŠENÍ PRO EVROPU, PROTOKOLY SIONSKÝCH MUDRCŮ, E. Ludendorff; ELIMINACE ZEDNÁŘSTA ODHALENÍM JEHO TAJEMSTVÍ, H. Schrammm; ŽIDOVSKÁ RITUÁLNÍ VRAŽDA, A. Fern; ŽIDOVSKÁ MORÁLKA A MYSTERIUM KRVE, J. Meinvielle ŽIDOVSTVO V TAJEMSTVÍ DĚJIN, J. Rothkranz; 666 – ČÍSLO ŠELMY, M. Pinay; SPIKNUTÍ PROTI CÍRKVI, J. A. Eisenmenger; ODHALENÉ ŽIDOVSTVSO, a další… Stránky tématicky navazují na Židy zlikvidovaný Týdeník Politika! Vyzívám všechny – šiřte dále tyto stránky a upozorněte na ně své přátele!

 3. Ja to vidím takto:
  Keby v mojej rodine bol príjem 337,38 Eura na hlavu,
  tak nestaviam víkendovú chatu a deťom na záhradke
  hojdačky, pieskovisko so šmýkačkou, nafukovací byzén, nechodím na dovolenky do Tatier ani do HR, čo je oveľa lacnejšie ako Tatry, určite nedovolenkujem 2 x do roka, ale staviam pasívny eko dom na min 10 árovom pozemku pod lesom, detské ihrisko má aj trampolíny, kolotoč, bazén min 12 m, dovolenkujem 4x do roka, lyžujem v Alpách atď.
  Samozrejme taký príjem nemám a to zarábam ako malý boh. Náklady na maturantku, všetky krúžky pre všetky moje deti, doučko pre prípravu na gympel pre druhú, príprava na VŠ pre prvú, kvalitná strava na ktorej nie som nútený šetriť, výletíky najstaršej po európskych metropolách, pár x do roka všetkým kočkám dobrý strih od dobrej kaderníčky, investície do športu, kultúry, umenia, literatúra pre všetky vekové kategórie, samozrejme hračky, korčule, sánky, bicykle,
  šminky, hordy vložiek, hygienické potreby, vodičák pre najstaršiu, topánočky, spodné prádlo,pančušky (pančunky), šatičky, tričká,nohavice, mikiny, svetríky, vetrovky, čiapky, kabáty, elektronika, mobily, PC, benzín, revízia komína a kotla, šeky, poistky, stavebné sporenie ………………………………..
  No hej hej, sú hýčkané a rozmaznávané a čo?
  Nekúp ďalšie triko so 6 mačičkami, keď v ňom bude taká rozkošná.
  Stačí mi 2 dni robiť a oblečiem kompletne 4 ročné dieťa od hlavy po päty!
  Totálny blahobyt.
  Mám aj úspory v banke – patrím medzi 8% najbohatších ľudí sveta.
  Mám zásoby jedla v chladničke a pivnici – patrím medzi 25% najbohatších ľudí sveta.
  Atď, atď. Mám dokonca vlastné PC, to je síce aj pracovný nástroj, mám vlastné hudobné nástroje, decká majú klavír, priečnu flautu, už len to je hotový majetok.
  Vlastním pôdu!
  Nie som bezdomovec!
  Každý deň mám čo jesť!
  Automaticky a bez toho aby som na tom čo i len rozmýšľal mám vodu na pitie, umývanie, dokonca na splachovanie WC, denne miniem cca 100 litrov vody čisto v domácnosti na seba (norma hovorí 135 litrov / osobu / deň)
  Že mám tiež foťák ako spomínaný ujo? No jasné že mám.
  Nikdy som nepočul nikoho zo svojich starých rodičov ponosovať sa na dôchodok. Skôr som stále počúval keď rozmaznávali moje deti darmi a mlsotkami alebo nám balili plody svojich rúk na cestu, pri jemných výčitkách, že čože už oni potrebujú, však nerastú ako deti, na pohreb majú našetrené a peniaze hromadiace sa pod vankúšom im skutočne náladu dvíhať nebudú.
  A že ten ujo má lepší foťák ako ja? Základ je vo fotografovi, v jeho zručnosti, cite, kompozícii, svetle. Pokiaľ sa tým neživím, niet veľmi čo riešiť. Samozrejme perfekcionizmus, tak to hej. A fotiť na diaky 6/9 to by som si dal povedať. Aspoň stále máš nejaké túžby.
  Ten perfekcionizmus, to je OK. Keď niečo robíš, rob to poriadne, s úctov k materiálu s ktorým pracuješ, s holistickým prístupom so zmyslom pre celok i detail, s využitím odkazov, cháp poznatkov v danom obore.
  Ale to všetko nie je to najpodstanejšie.
  Vytvorte svojim deťom láskyplný domov a budú mať šťastné detstvo. A vy prestanete mať potrebu do všetkého samoúčelne pindať.

 4. Anonym: j mam dojem, ze ty nam musis odprovat uz len s principu, ze? Pozri sa na to takto … priemerny dochodok je cca 9000 takze je jasne ze vacsina ludi bude mat 6 – 7 … tak ako je to s priemerom aj pri platoch, berme ze ma niekto 6, zije sam, nema bohate deti, ktore by mu mohli pomahat, zije v meste, cize ziadna zahrada ani zvierata a samozrejme ma uz take tie starecke zdravotne problemy, pravidelne lieky a tak. Teraz rataj budem improvizovat: za najom a to okolo das 3,5 co je aj malo + 500 za lieky + 500 elektrik a plyn …. ostane ti 1500 korun na zivobytie na veci okolo domacnosti ako cistiace prostriedky a podobne, pripadne ine nepredvidane vydavky …. to koho chces presvedcit, ze to je dostatocne????? a neskus my tu vykladat ako som co prehnala, mam domacnost a tak viem co kolko stoji ….. a aj keby hned nemal 6 ale 7 a ostalo mu 2,5 nie je to ziadna obrovska suma, ze uzit si dochodok

 5. Ty si čítala ten príspevok?
  Faktická poznámočka k tvojmu:
  10.164 toľko som napočítal ja 🙂
  Ber 10.000
  1000 8.000-ových dôchodkov môže vyvážiť 1000 12.000-ových
  alebo tiež aj 500 14.000ových
  prípadne 100 30.000ových
  ďalej nemusím ísť
  už tu si mimo svojich počtov a to som dal 8.000
  a tú tvoju ,,väčšinu”
  Kľudne ma oprav. Rád si to pozriem.

 6. K tomu že si opäť niečo vymýšľaš a zas a znova mi vkladáš niečo do úst, čo by si z nich rada počula, k tomu nemám nič. Fascinuje ma, ako to robíš dookola bravúrne a jednoznačne neomylne.

  Teraz to necháp, že ti ,,odporujem” , ty si asi odpor ani len nevieš predstaviť. Vieš mňa konkrétne by ten dôchodok 6000 veľmi potešil a dal by som zaň aj všetko čo mám, bohužiaľ sa ho môj otec nedožil. A garantujem ti jedno, že by pri ňom nefrflal, rovnako ako nefrfle nikto z dôchodcov v mojej rodine.
  A teraz ti ukážem čo je podľa mňa idiotina najvyššieho stupňa: Môj otecko celý život poctivo pracoval, bol slušným človekom a aj vďaka hodnotám ktoré tu zachoval pre svoje deti, vnukov a pravnukov a jeho pracovnému nasadeniu, pri ktorom vždy myslel viac na iných ako na seba sa nedožil dôchodku. Dôchodok ktorý mu právom patrí si teraz užíva nejaký cigán, ktorý nikdy nepreložil krížom slamu.
  Tak toto je idiotina najvyššieho stupňa a celá tá vaša demagogická schéma bez štipky čohokoľvek triezveho či normálneho. Ak je niečo ako nebo a teraz ma môj otec sleduje, tak sa práve zchuti rehoce.
  Ja sa zas obávam toho, že sa mojim deťom niečo stane a tiež dúfam, že sa nedožijem toho, že niektoré z mojich detí napíše takú kreténinu ako je článok pod ktorým ,,diskutujeme”.
  Ale len kľud a z hlboka dýchaj. Ja som nenapraviteľný optimista. Verím, že každý raz pochopí že život je aj niečom inom ako o tu predvádzanom pseudosocializme a antinárodniarstve pod pláštikom ,,národovectva”.
  Cmuk a sladké sníčky. Nech sa ti sníva o svete bez zadubencov ako som ,,ja a mne podobní”.
  Ja ešte nejdem spinkať, musím ešte veľa pracovať, nech sa príjem na hlavu v mojej rodine aspoň trošku priblíži tomu mizernému priemernému dôchodku.

 7. Anonym: :-)))))))))))))

 8. ano anonym stat si tiskne specialne romske europeniaze, niesu kryte zlatom a pracou vyrobenymi hodnotami ,ale tym ze mozno niekedy v buducnosti tych 80% ciganov dostane rozum a namiesto pesniciek spania fetovania a kradezi zacnu pracovat si zabil bracho,sice tvojho tatu nepoznam ale myslim ze by ti schuti dal par facek

  ty si potencionalny volic komunistickej strany utopista alebo zid ,uzivat si nepoctivo zarobene peniaze je zlodejina a parazitovanie

 9. Jé kristov slobodný muž, vidíš, tiež sa rehoceš.
  Basty presne ako hovorím, ty už nevieš iba presne čo si myslím ja, ty už vieš presne aj čo by si myslel môj otec.
  Tebe môže človek aj 10 x povedať, že je rasista, nesúhlasí so žiadnym socializmom, ani národným ani žiadnym iným, že sa postaví na obranu ešte aj nácka proti rómom. Ty si budeš stále mlieť svoje, posielať ma voliť boľševika a na demo do BB.

 10. Anonym je nenavistny Zidak, ktory pekne pozidovsky prekruca, fabuluje, na otazky neodpoveda priamo a aj ked sa obcas chova inteligentne, je to chuj, ktory sa tu talmudisticky odbavuje na malickostiach. Cha-cha 🙂 🙂

 11. on neni zidak ani nenavistny,uz tu preberame kde co naku dobu on je vyplznuty punker 🙂 a ma svojsky pohlad na zivot sak jeho vec

 12. a toto specialne pre teba anonym/antifa aby si videl ze niesme sami iba hlupy rasisti a fasisti 🙂

 13. Bastard, keďže si sa rozhodol dávať odkazy, tak aj ja.
  Po 1: Mením svoj nick z anonymous na ten čo práve vidíš.
  Po 2: Snažíš sa tu o veľké odhalenie že anonymous/antifa? Svojim novým nickom som rozšíril zbierku svojich nickov na tomto webe a pod písmenom “s” mách teraz už 5. Pod písmenom “a” nie 2 ale 7, pod tvojim písmenom “b” 3 atď. Len tak pre zaujímavosť pod písmenom “b” si oveľa lepšie rozumiem s adminom ako pod písmenom “a” a “s” kde bola pozitívne prijatá iba výrazna menšina.
  K tomu asi toľko: Moje nicky sa so sebou nikdy nerozprávajú. Nedopúšťajú sa klamstva, demagógie a manipulácie pomocou ich rôznorodosti.
  Prehrešky za celú dobu iba 2: 1. hermefrodizmus, okrem neho však žiadna iná manipulácia so skutočnosťou nicku voči mojej osobe
  2. Jeden x obhajoval jeden nick druhý. To bolo spôsobené banom jedného nicku a IP, kedy musela byť na rýchlo použitá alternatívna IP a alternatívny nick.
  Ban bol udelený po zpoetizovanom príspevku, ako milujem svoju krajinu, svoju matku a svojho otca. Báseň nehovorila o ničom inom, dôkaz – potvrdenie adminom. Následne bola báseň zmazaná a na IP bol udelený ban.
  Používam rôzne IP aj rôzne nicky, s tými IP, tak to pomlčíme, po odhalení istej skutočnosti bol ale jeden ban istej mojej IP uvoľnený – pokecaj s adminom: Ja som to pochopil po svojom a nemienim k tomu nič viac povedať iba že Admin má v tejto veci a vtedajšej reakcii moju úctu.

  Traz tie odkazy:
  oddeľujem pre prehľadnosť kartárskymi listmi

  ♣ Fašistické represálie na Slovensku. (zost. Dušan Halaj), Bratislava Obzor 1990
  ♠ Fedič Vasiľ: Východoslovenskí Rómovia a II. svetová vojna. Svedectvá pamätníkov. Humenné, Redos 2001
  ♣ Gecelovský Vladimír: Perzekúcia Cigánov v období tzv. Slovenského štátu. Obzor Gemera, 17, 1986
  ♠ Hübschmannová Milena: Osudy slovenských Rómov v 2. svetovej vojne (svedectvá pamätníkov) In: Romano ľil / Romano nevo ľil, nepravidelne od mája 1992 do decembra 1993.
  ♣ Janas Karol: K vzniku a vývinu zaisťovacieho tábora v Dubnici nad Váhom (1944-1945). In: Romano džaiben, časopis romistických studií, 9, jevend 2002,
  ♠ Le romengro murdaripen andro dujto baro mariben – Genocida Romů v době druhé světové války. (ed. Jana Horváthová), Praha, Slovo 21, 2003
  ♣ Lužica René: Keď bola vojna, nebol som doma. Bratislava, Národopisná spoločnosť Slovenska 2004
  ♠ Mann Arne B.: Utrpenie Rómov počas druhej svetovej vojny. Detva, DK A. Sládkoviča 1991.
  ♣ Nečas Ctibor: Českoslovenští Romové v letech 1938-1945. Brno, Masarykova univerzita 1994
  ♠ Nečas Ctibor: Obete protirómskych represálií. Represálie proti slovenským Rómom na prelome rokov 1944 – 1945. In: Romano nevo ľil, od júla do septembra 1994 . RNĽ 129-130/1994, RNĽ 132-133 / 1994, RNĽ 134-135 / 1994.
  ♣ Nečas Ctibor: Pronásledování Cikánů v období slovenského státu. Slovenský národopis, 36, 1998
  ♠ Neznámý holocaust (edd. Hana Frištenská, Ilona Lázničková, Andrej Sulitka), Praha 1995
  ♣ Pracovné jednotky a útvary slovenskej armády 1939-1945, VI. robotný prápor. (ed. Bernard Knežo-Schönbrun), Banská Bystrica, Bratislava, ZING Print 1996

  Tieto odkazy som ti dal z jednoduchého dôvodu:
  Vyjadruješ sa tu k súčasnej situácii – osady … tu sa veľmi pekne dočítaš, kto a ako ich vlastne vytvoril za 1. Slovenskej republiky nazývanej tiež ako SŠ.
  Nájdeš tú zákony v plnom znení. O.i. pre teba iste poburujúce zákony určujúce ,,kto je to vlastne cigán”. Zistíš tu, kto nanútil rómom ,,vajdovstvo”, kto vlastne vytvoril osady ….
  Ešte krajšie a poučnejšie sú 100ky príkladov z týchto odkazov kto tu vybudoval železnice a cesty, priehrady …
  čo je dedictvom ,,našich predkov” a ich ,,potu v tvári”

  Toto si mne z akého dôvodu pripísal že si myslím že ,,vy” ( kto vy? ) ste sami hlúpi (takto sa to píše našim pravopisom) rasisti a fašisti?

  Nabudúce mi daj videjko na Trhovište, na cigánov s palicami a lietajúcimi kameňmi. Ale to ste si neboli natočiť. Akurát tak pusinky si otvárať na tých, čo vám kryli prdelky.

 14. anonym, antifa, brano, a ostatne nicky …. tak ja som si tu namahu teda dala a vykukala som si tie tvoje nicky …. dost schyzo nie? pri cisle 10 som ten pocet prestala ratat …. a to so pocitala iba z jednej zakladnej casti IP …. pokial mas tie prve tri cisla este aj ine ….. no zbohom 🙂
  mna by zaujimala len jedna vec …. aky to ma vsetko vyznam?
  A ked sa uz tak tesis:-)nerada ta sklamem ale ban mas stale … len ti tie spravy pustam manualne 🙂 a preco? lebo

 15. vela nickov a stale tie iste sracky 🙂 je naas milion salalalala 😀

  ale nie no pekna zbierka literatury to mas doma?ty budes naky specialista pocuvaj nebudes ty ten jediny slovensky cigan co ma vysoku skolu?(za ten nominativ mnozneho cisla sa omluvam bol som rozkokoseny z toho videa 🙂 )
  a ja som cital iba specialnu vyhlasku o kocovnictve a ciganoch z prvorepublikovej prirucky pre cetnictvo a to my staci+nake osobne skusenosti s etnikom,uz som ti pisal ze sme 2 rozdielne kultury a ja proti vam v zasade nic nemam ak budete kdesi medzi svojimi si svojich vrazdit a okradat a neparazitovat(v slovenskych vazniciach je 70%romov to mam od……:-) ),
  multiculty nechceme my ani vy chcu ju iba zidia a tebe podobnÍ barani,
  len tak dalej bojuj tu sam pod ruskou schizofrenie a popijaj s lesnymi skinmi prezijes plnohodnotny zivot Alerta,alerta antifascista!!!!

 16. Významov to má viac. Projekt sa akosi rozpadol pri min. jednom fyzickom útoku, z nepriamej spoluúčasti na ktorom si bola ak dobre pamätáš obvinená na základe tebe doručenej mailovej komunikácie so žiadosťou na teba o poskytnutie tebe známych podkladov.
  Z toho ale vznikla nedôvera, keďže sa nikdy nepotvrdilo, že by si skutočne na žiadosti odpovedala. a nejaké informácie poskytla.
  Navyše teraz vznikol aj problém u ľudí, čo neprispievajú, iba čítajú, či to celé nie je zmanipulované.
  Takže by som od teba potreboval takú malú pomoc.
  Keby si tu tak o 2 dni zverejnila aspoň tých 10 nickov, čo údajne patria mne.
  Neviem či to vidíš ako zoznam abecedný, keď hej postačia tie 3 nicky na ,,b”. Ale presne, aj s interpunkciou. Lebo mne ukazuje, že chalanisko sa podpisal inak, nie ako brano.
  A nie také bludy, že antifa má rovnakú IP ako človek ako to bolo minule 🙂 Lebo to bude prúser.
  Ale prosím najskôr o 2 dni, nie hneď dnes, ani zajtra.
  Najprv sa tie nicky musia skontrolovať a potom sa bude čakať, či zverejníš presne tie isté.
  Cmuk a vďaka.

 17. No mili chlape, toto je posledny tvoj prispevok, ktory som pustila, lebo akurat si prekrocil tu pomyselnu tenku ciaru.
  S tym utokom ktory si si vysnival, som nic nemala ak vobec nejaky bol a keby som aj mala … myslis, ze by ma nejako trapilo, ze kretena ako ty a zadubeneho milovnika ciganov niekto zmlatil? Ver ze mam viacej sucitu s tyranymi zvieratami ako s hlupakmi ako si ty. Ak ta aj niekto zmlatil neboli to tvoji cierny kamosi nahodou? mal si moznost stretnut sa so mnou osobne, bola som v ke toto leto aj 2x, ze si to nevyuzil je tvoj osobny problem ale uz vazne stacilo osocovania vsetkeho a vsetkych co nieco spravili. Tvoje sproste podrivacne keci o tom, ze ludia si zacinaju mysliet ze HH je zmanipulovane su len tvojim problemom, ludia co nas poznaju vedia co je ako a ty co nepoznaju… su akcie kam mozu prist a presvedcit sa …. a v podstate budem uprimna, nik z nas toto nerobi preto, ze co si o mne myslia ludia, mame uplne ine priority a to co si myslis ty je vonkoncom nezaujimave. Na tejto stranke si skoncil. aj tak sa uz kopec ludi divilo ze co ti nedam trvali ban. tak sa mozes zaradit k tym co len citaju a neprispievaju. zbohom

 18. s kym si budem teraz pisat 😦 jediny to oponent padol za vlast

 19. bastard: no ak ti to urobi radost tak ho uvolnim ….budes ho mat ako svoje zvieratko

 20. hahaha 😀 ,ale nie sak on je tu asi jediny taky opozitor stabilny a niekedy ked nema spicku aj nieco rozumne napise,a cenzurovat ho kvoli vasmu osobnemu sporu no neviem,on je aspon kusek na urovni oproti prispevkom vy skurveny fasistiiii! a pod.perlam coz ukazuje uroven antify,alebo sa hambia,alebo nemaju pocitace a net? bohvie ja bych mu ban nedaval ,ale mozno ho chce neviem,kazdopadne priestor na diskusiu chyba,alebo sa zmozu iba na teleskopy a bitku(ako skini v 90tych rokoch 🙂 )

 21. diskusia je podla mna Ok to je ine … ale aby niekto o mne rozchyroval, ze som ho dala zbit …. to uz ide o nieco ine, nakolko sice sme na nete ale sme na tolko verejne cinne aby o nas vedeli kto sme co sme … a koli jeho blbim kecom ja problemi mat nechcem

 22. ale? a to sa nepochvalil ? antifa ty zbabely pes sa tu kdejakym detom vyhraza fackami a potom toto hehe,ved pisal ze so starymi nackami chodi na pivo a diskutuje ,asi sa niekto uz nezdrzal komentara haha :-),holt fasisti mozu za vsetko zlo a nasilie,
  sak on bude od suseda pisat alebo z kaviarne zase z noveho nicku:-)

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: