Bratislava – prostitútka na Dunaji

Vždy znovu a zas ma dokáže prekvapiť, ako sa nám tu na Slovensku príjemne spí. Keď hrozba prichádza, tak čakáme, že našu Krajinku obíde. A keď sa už nešťastie stane, tak lamentujeme, aká sa nám stala krivda a bezradne krčíme plecami, že sa s tým nedá už nič robiť.

Toto je príbeh šialenca Počiatka a Fica, a ďalších im podobných cynikov, ktorí vítajú myšlienku postaviť na kraji Bratislavy najväčšie európske stredisko hazardných hier. Toto je príbeh našej generácie a generácií našich detí, našich vnukov a ich detí, ktorí budú v tomto meste žiť.

Dnes si tu mnohí kupujeme drahé byty, splácame šialené hypotéky a dúfame, že tu raz budeme pokojne a spokojne bývať. Snívame o tom, že v Bratislave bude príjemnejší život, kultúrnejšie centrum, viac zelene, opravené detské ihriská a lepšie parkovanie. Neviem ako vy, ale ja v tomto sne nemám organizovaný zločin, prostitúciu, kvitnúci obchod s drogami a hlavohrude z Ruska, Ukrajiny, Číny, Kosova a ďalších destinácií, ktorí “pracujú” v najväčšom zábavnom centre Európy na prahu nášho hlavného mesta.

Dnes je kríza, tak si postavme mega zábavné centrum a budú dane a budú pracovné miesta. A nebude problém s prenajímaním a predávaním bytov. Lebo prostitútky, ktoré sú súčasťou týchto biznisov, potrebujú niekde bývať.

Máte vedľa seba byt, ktorý sa majiteľovi už dlho nedarí prenajať? O pár rokov už nebude mať problém. Problém budete mať vy. Chodíte okolo vily v lukratívnej časti, ktorú nechce nikto kúpiť? Drogoví díleri tiež potrebujú niekde bývať, takže nabudúce len po druhej strane cesty, nech nie ste podozriví ochranke za bránou a v zaparkovaných autách okolo. Zábavy bude mať určite dosť nielen Bratislava, ale aj okolité usadlosti. O kriminalite gemblerov drogách, sociálnych problémoch by mali písať a hovoriť tí, ktorí o tom vedia viac ako ja. Ja tu len žijem. A ak si Pezinok nezaslúži skládku pri centre mesta, nezaslúži si ani Bratislava pri centre mesta najväčšiu práčku špinavých peňazí v Európe.

 Z Rakúska takýto projekt vykopli, rovnako zo Slovinska a Maďarska ešte skôr, ako si ich developeri s miestnymi predstaviteľmi sadli za rokovací stôl. Moskva si určila proti hazardným centrám ochranné pásmo, v USA ich na federálnej úrovni vytlačili na púšť. Len my na Slovensku na čele s premiérom Ficom sa tešíme a vítame prostitútky, gemblerov, mafiánov a ich posluhovačov a sme nadšení z toho, ako budú naše deti a naši otcovia a matky pre nich pracovať.

 Je mi až trápne, keď si čítam vyjadrenie šéfa projektu o tom, že „rokovali s mnohými vládami v okolitých krajinách. No žiadna z nich nebola ochotná vyjsť tomuto projektu tak v ústrety ako táto slovenská vláda…“.

Netreba sa veľmi diviť. Aký ľud, taká vláda. A aká vláda, takí investori.

2 komentáre

  1. Bohuzial,v dnesnej dobe za peniaze mozete mat vsetko…

  2. Celá EURÓPA sa prevracia na chrbát ako taká stetka a necháva sa przniť boľševikmi z EU!!!! A Bratislava sa týmto stane análnym otvorom tejto K_ _ _Y!

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: