Marec mesiac knihy III

Pomaly ale isto sa Marec mesiac knihy s Hlavou Hore stáva celkom dobre fungujúcou tradíciou. Knižočky, ktoré už tretí rok pripravujeme v rámci tejto akcie,sú na našu radosť obľúbené a každý rok obdržíme niekoľko žiadostí nielen od súkromných osôb ale aj knižníc  alebo učiteľov malých školáčikov. Niektorí sa nám už ozývajú pravidelne, niektorí prvý krát. Väčšinou sa všetkým páčia, aj keď musím s ľútosťou napísať, že už sme sa stretli aj s odmietavým postojom. Odmietnutie však nebolo z dôvodu „nezaujímavého“ obsahu ale našiel sa človek, ktorý bol nespokojný zo spracovaním. Naša „knižka“ je v skutočnosti len niekoľko kancelárskych papierov A4 s čiernobielou potlačou. Je to v našich podmienkach vlastne jediné možné vypracovanie. Najjednoduchšie a hlavne finančne najnenáročnejšie.

V tohtoročnej knižočke Vymaľuj si rozprávku III je niekoľko Slovenských rozprávok a jedna tzv. Umelá, ktorej autor je známi. Je doplnená obrázkami, ktoré zapadajú do deja.

Všetky deti radi „kreslia“ do knižiek. Ale naše sú presne tie, ktoré farbička Vášho dieťatka neznehodnotí.

Našim rodinkám pošleme túto publikáciu v knižnom, listovacom prevedení automaticky a Vy ostatní, ak by ste mali záujem ,stačí napísať na náš mail. Pokiaľ Vám však stačí PDF verzia môžete si ju stiahnuť TU.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: