Opäť môžeme darovať 2% z daní

Po roku tu máme zas a opäť populárne obdobie podávania daňových priznaní.

Všetci si vieme pozrieť, koľko sme do náš štátu investovali a mnohí si vieme aj veľmi rýchlo vyrátať kam nejeden cent z našej výplaty išiel.

Všetci však máme možnosť ovplyvniť kam pôjdu aspoň 2% z našich daní. Nemôžme si ich síce nechať vo svojom vrecku, ale môžeme urobiť niečo oveľa šľachetnejšie. Dať ich niekomu, kto nás oslovil svojou činnosťou a vieme, že to nebudú peniaze vyhodené von oknom, ako mnohé iné percentá z našich daní.

Možností máme mnoho a na stránke www.rozhodni.sk je uverejnený nielen kompletný zoznam prijímateľov, ale aj všetky potrebné informácie.

Prinášame niekoľko typov :

Hlavu Hore, ako pronárodne orientované združenie tak ako aj po minulé roky podporí  občianske združenie Nové slobodné Slovensko.  http://nss.sk/index.php?stranka=podpora

Ďalším kandidátom, kde sa Vaše peniaze určite nestratia je občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody.   http://www.sho.sk/archiv/dve-percenta-pre-sho.html

Ak by ste však chceli radšej podporiť opustené zvieratá, ktoré to majú v živote naozaj ťažké, rady by sme Vás upozornili na možnosť darovania 2% občianskemu združeniu Psia duša, ktorých práca je na nezaplatenie. http://www.psiadusa.sk/2zdane.htm

Nebuďte ľahostajní a pohodlní, a ak ste zamestnanec, do 30.4.2010 zašlite na daňový úrad podľa svojho miesta bydliska vyplnené tlačivo o poskytnutí 2% z dane. Ak ste podnikateľ, musíte tak urobiť do 31.3.2010.

Podporte aj Vy svojimi 2% pronárodnú myšlienku a aktivity!

Ak máte nejakého iného kandidáta na podporu kľudne o ňom napíšte. Mnohí ešte nie sú rozhodnutí a možno práve Vy im ponúknete toho pravého kandidáta na jeho 2%.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: