14.marec – NEDAJTE SA VYPROVOKOVAŤ!

14. marca si spoločne pripomenieme významnú udalosť v našich dejinách. Vznik prvého samostatného štátu Slovákov. Štátu, za ktorý bojovali mnohý naši predkovia. Mnohý boli prenasledovaní a dokonca položili pri snahe o našu samostatnosť aj životy.

Keďže už asi všetci viete čo sa chystá v uliciach Bratislavy pripájame sa k výzve Slovenskej  Pospolitosti a chceme vás aj my poprosiť.

NEDAJTE SA VYPROVOKOVAŤ!

Určite budete svedkami mnohých provokácií a hlavne verbálnych útokov. Najvhodnejšie sa je takýmto ľuďom vyhnúť.

Pre mimobratislavčanov sme pripravili malú mapku “nepriateľských stanovísk” a pomôže vám dostať na miesto našej akcie či už z vlakovej alebo autobusovej stanice a nemusieť pritom zatínať päste a hrýzť si do jazyka. Ak predca len provokatérov stretnete snažte sa si ich nevšímať a dokážme všetkým, že nie sme banda vagabundov, ako sa nás snažia média vykresliť pred verejnosťou. možno si niekto povie, že je to zbabelé. Majme však na zreteli prečo sa schádzame.

Nie sme neonacisti a ani žiadne zvieratá. Sme Slováci.

Všetky tieto „protiakcie“ majú za cieľ jedno. Akoukoľvek formou nám zabrániť v našej spomienka. Vyprovokovať bitku alebo akúkoľvek reakciu, ktorá by bola zámienkou pre políciu aby nás opäť ako minulý rok rozohnala.

NEDAJME IM ZÁMIENKU!

Info kde a čo sa bude diať v meste: http://aktualne.centrum.sk/domov/zdravie-skolstvo-spolocnost/clanek.phtml?id=1203746

 

2 komentáre

  1. ta mapka je dobra 😀

  2. ej si sa prejavil,takže dosť bolo ticha 😀

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: