Nebojíte sa žiť vo vlastnej krajine?

Slovensko nie je bezpečná krajina. Nemáme tu vojnu a ani samovražedných teroristov, zatiaľ. Obyčajný človek sa však musí báť chodiť po ulici. Ohrozené sú hlavne malé deti a starí ľudia. Je mi smutno, keď si uvedomím, že poctivý človek tu už nemá svoje miesto a nemôže slušne žiť. Žiť bez strachu o svoj život a majetok, bez strachu o svojich blízkych. Proste žiť.

Starých ľudí okrádajú fiktívni elektrikári a podobné živly využívajúc ich naivnosť a dôverčivosť, napádajú ich v práci alebo domovoch a nie raz sa takéto napadnutie skončilo ťažkým úrazom alebo smrťou.

Pustiť dieťa samé na ulicu sa stáva pomaly riskantným športom, lebo neviete, kde stretne násilníka či úchyla. Jednoducho sú ľahké obete. Určite je jednoduchšie okradnúť malé dieťa alebo starého človeka, ako dospelého jedinca.

K napísaniu tohto článku ma inšpirovali 3 udalosti, ktoré sa stali posledné dva dni. A určite je len veľká náhoda, že všetky tieto udalosti sa odohrali za aktívnej účasti cigáňov. Nie však na stranách obetí, ako sa ich snažia vykresľovať kadejakí bojovníci za falošnú humanitu, ale práve naopak

Jedno 13- ročné dievčatko napadnuté a okradnuté v Rimavskej Sobote, druhé v Košiciach. Prvé napadol dospelý cigáň kvôli dvom dezodorantom a 2 eurám.

Druhé dievčatko napadla partia výrastkov z Luníku IX vedená jednorukou 15- ročnou cigánkou. Zatiaľ čo v prvom prípade sa skončilo všetko viac- menej šťastne, tu je to horšie. Dievčatko doplatilo na slušnú výchovu a poctivosť. Keďže si zabudlo kúpiť lístok na MHD, rozhodlo sa ísť peši. A tu ju napadla spomínaná cigánka. A aj napriek tomu, že im dievča dalo všetky drobné, čo malo, zobrali jej čo mohli a ešte ju aj zmlátili. Pod tým, čo mohli si nepredstavujte žiadne cennosti. Išlo o mobil, školskú tašku, opasok ….. Dievčatko utrpelo dosť vážny šok a kto vie, aké budú následky.

Tretí prípad som zažila včera večer na vlastnej koži aj keď, našťastie, len ako divák. Cestou MHD som na zastávke zažila, ako sa cigánky z evidentne dobre organizovanej skupiny snažili okradnúť starého pána. Na zastávke autobusu, ktorá susedí hneď so zástavkou električky nás stálo len pár a tlupa štyroch cigánok. Keď prišiel autobus, starý pán s ťažkou taškou sa snažil nastúpiť, keď ho zrazu obkolesili cigánky a začali sa doslovne telo na telo pchať do autobusu aj ony. Nevidela som presne, čo sa stalo, ale zrazu sa starý pán otočil a začal niečo na cigánky kričať. Niečo v zmysle, aby mu dali pokoj, a že mu aj tak nemajú čo ukradnúť. Vtedy sa zrazu všetky stiahli a začali reptať, že oni nekradnú, že sa chceli len šoféra opýtať, kde stoja električky. Určite ste postrehli, že som na začiatku napísala, že zástavka autobusu susedí so zástavkou električky. A ďalšou zaujímavosťou bolo, že akonáhle odišiel autobus, opodiaľ stojace auto sa pohlo, zastalo na zástavke a všetky cigánky do neho nastúpili. Žeby náhoda? Alebo nejaký boss pochopil, že tu už nič neporiešia?

Toto sú len tri prípady z dvoch dní. Koľko sa ich však stalo, ale nik o nich neinformuje? Keby aj žiadne, aj tak je to podľa mňa veľa. Lebo keď si zrátam, že tri prípady za dva dni, tak potom za 365 dní v roku je to 547 takýchto „drobných“ prípadov. Koľkí z týchto zločincov sú však naozaj aj potrestaní? Asi málo. Buď sú páchatelia deti alebo je škoda veľmi malá, alebo sa to ani nikdy nerieši. A pritom je to možno 547 napadnutých, okradnutých a nie raz aj zbitých ľudí. Nie je to alarmujúce číslo?

A tak sa pýtam, kam speje táto doba? Dokedy budeme nečinne pozerať ako sa jedna skupina obyvateľov priživuje na druhej? Ako nám okrádajú, bijú a bohužiaľ aj zabíjajú starých ľudí a malé deti? Všetci o tom rozpávajú, každý sa rozčuľuje, ale nič sa nemení. A asi aj bude problém niečo zmeniť. Sme vazalmi EÚ a jej členské štáty urobia všetko preto, aby tento problém ostal len naším problémom. A cigánsky problém tu je, či sa to niekomu páči alebo nie. Je tu aj napriek, alebo práve kvôli zatváraniu očí kompetentných.

Zacitujem zo stránky Ľudia proti rasizmu „ Mimovládna organizácia Ľudia proti rasizmu vznikla v záujme vytvárania tolerantnej, otvorenej a multikultúrnej spoločnosti, ktorá rešpektuje ľudské práva a individualitu každého človeka bez rozdielu pohlavia, rasy, národnosti, náboženstva, sexuálnej orientácie, veku, či vzdelania.”

A ja sa pýtam, kde sú teraz? Chcú ochraňovať ľudské práva, tak prečo nebránia právo dievčatiek chodiť bez strachu po ulici, prečo nebránia právo dôchodcu na svoj vlastný majetok?

Všetci títo ľudia patria k nejakej rase. A ak naozaj nerobia rozdiely ako tvrdia, je ich povinnosťou brániť aj členov majority. Viete si predstaviť, čo by títo falošní humanisti robili, keby sa role vymenili? Keby malú cigánku okradol biely dospelý chlap alebo zbilo biele dievča?

Bola by to téma dňa na všetkých informačných serveroch a diskusných fórach ich prívržencov. Bieli rasisti by ubližovali prenasledovaným cigáňom. Každý kriminálny čin, kde je obeťou cigáň, je rasistický, aj keby šlo len o detskú šarvátku. Akonáhle sa však role vymenia, tak sa tvária, že sa nič nestalo a šlo len o bežný zločin. Mne sa však zdá, že tých zločinov je stále viac.

Alebo to nebolo rasovo motivované? Dievčatko v Košiciach by bolo okradnuté a zbité aj keby bolo cigánske? A starého pána by chceli okradnúť aj keby bol cigáň?

Odpovedzte si každý sám, ale moja odpoveď je jednoznačne nie. Boli obeťami na základe príslušnosti k svojej rase a tak sa na tie zločiny aj treba pozerať.

10 komentárov

 1. Ľavičiarska elita stále verí multikulturalizmu a rozmaznávaniu zločincov.

  Geert Wilders, líder protiislamskej strany PVA

 2. ano bojim sa zit vo vlastnej krajine – pretoze tu narazam na holohlavych zmetkov ktori ked sa ozeru tak pod zamienkou vlastenectva bodaju aj teenagerky do chrbta. konkretne v Bratislave je niekolko takych prpadov – takze sa bojim zit vo vlastnej krajine – vdaka vam.

 3. a nielen ked sa ozerete – vy ste taki jebnuti aj za triezva

 4. Anonym: a co mi mame s holohlavymi zmetkami? …. len tak na okraj? a ked je niekto zlocinec alebo kriminalnik je mi sum a fuk akej je farby …. ale ci sa ti to paci alebo nie v posednej dobe sa zacinaju vo velmi vysokych cislach mnozit utoky ciganov na majoritne obyvatelstvo

 5. Za koncov bola jedna dobra vec pri scitani ludu sa k menu cigána písalo “c” aj keď sa hlásil že je slovak dnes sa to nerobí čo je škoda pretože nevieme koľko ich naozaj je A kriminalita sa zapisovala toľko percent Slováci, toľko percent cudzinci, toľko percent cigáni …. a keby to tak bolo aj dnes tak by sa sa všetci peseudo humanisti po…bali s tých čísel…

 6. za komančov …… pardon

 7. Anonym: Tak daj sem nejaké čísla o útokoch, čísla dám aj ja a môžeme sa baviť.
  PS: Nemám holú hlavu, mám dlhé vlasy skoro až po zadok.

 8. vlasaty nacak – ziaden zazrak

 9. nacek

 10. .,: Takže “nácek”? To akože národný socialista? Sklamem ťa, so žiadnou formou socializmu nemám a ani nechcem mať nič spoločné. Ale takým ako si ty to ťažko vysvetľovať. Každý kto má iný názor ako je ten tvoj je “nácek”. Najlepšie by bolo všetkých “náckov” rovno vystrieľať že? Alebo aspoň zatvoriť do nejakého priestranstva, najlepšie ohradeného ostnatým drátom. Kdeže som to už počul? 😀

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: