Nájdená spojitosť medzi geneticky modifikovanými organizmami (GMO) a smrteľnou tuberkulózou

Namiesto obviňovania za mnohým liekom odolnú tuberkulózu pacientov a ich údajné nepridržiavanie sa predpísanému liekovému režimu, by bolo múdre najskôr preskúmať a zneškodniť základnú príčinu voči mnohým liekom odolnej tuberkulózy a ďalším antibiotikám rezistentným chorobám – menovite komerčnú génovú technológiu.

Globálne sa rozvíjajúca katastrofa je dôvodom prečo prví genetickí inžinieri požadovali v Asilomarskej deklarácii z roku 1975 moratórium. Po desaťročia uznávaní a etickí vedci, ako Dr. Mae Wan Ho a prof. Joe Cummins, varovali – za podpory vedeckých dôkazov – že horizontálny génový transfer, to jest, transfer génov vektormi (vírusy a ďalšie infekčné činitele), navrhnutými na kríženie druhových bariér a takto rozširujúc potenciál pre vytváranie nových virálnych a bakteriálnych patogénov, vyústi vo vytváranie superbaktérií a chorôb odolných proti mnohým liekom.

Podľa týchto eminentných genetických výskumníkov reťazce baktérií “okyptených” v laboratóriu môžu v prirodzenom prostredí prežiť a vymieňať si gény s inými organizmami. DNA z mŕtvych a živých buniek zostáva v prostredí a presúva sa do iných organizmov.

Nekrytá virálna DNA (vírus bez svojho proteínového obalu) je ešte infekčnejšia a môže byť prevzatá bunkami cicavcov, vrátane našich vlastných buniek! Okrem toho, bolo dokázané, že virálna DNA odoláva tráveniu v čreve myší, a dostáva sa do krvného obehu, kde infikuje biele krvinky, slezinové a pečeňové bunky.

Jedným takýmto vírusom, bežne používaným ako podporovateľ v genetickom inžinierstve je mozaikový vírus karfiolu (CaMV), ktorý, kvôli svojmu aktívnemu rekombinačnému bodu, je spôsobilý preniknúť a spájať sa s inou DNA k integrácii do genómu bunky, ktorý môže aktivovať hostiteľské gény a viesť k rakovine. Okrem toho, CaMV je tesne spätý s hepatitídou B a vírusom HIV a kvôli svojej schopnosť šíriť sa po rekombinácii v rastlinných a hmyzových hostiteľoch sa môže taktiež rekombinovať s príbuznou hepatitídou B a HIV a vytvoriť najsilnejšiu chorobu v množstve ľudí konzumujúcich veľké množstvá vírusových génov obsiahnutých v zozbieraných plodinách.

V juhoafrickom prostredí nemôže byť počet ohrozených ľudí narastať, keďže naša vláda sa jednostranne, bez vedomia a vôbec súhlasu ľudu, rozhodla pestovať našu hlavnú plodinu (bielu kukuricu) v geneticky modifikovanej forme bez pridržiavania sa princípu preventívy, porušujúc takto naše ústavné práva na zdravú výživu.

Z dôvodov popísaných vyššie je preto nutné požadovať okamžitú implementáciu povinného označovania geneticky modifikovaných potravinových produktov v súlade s našimi ústavnými právami na informovanú voľbu a súhlas, participovanie na procese rozhodovania a nadovšetko právo jednotlivca na telesnú integritu, čo je najdôležitejšie ustanovenie Norimberského kódexu, ktorý stanovuje právne požiadavky pre experimenty na ľuďoch, to jest, “dobrovoľný súhlas subjektu je absolútnym základom”.

Podobne Všeobecná deklarácia ľudských práv z roku 1948 prehlasuje telesnú integritu za ústrednú pre ľudské práva a ľudskú dôstojnosť a Medzinárodná zmluva o občianskych a politických právach neomylne vyhlasuje, že  “nik nebude podrobený medicínskemu alebo vedeckému experimentovaniu bez jeho slobodného súhlasu.”

Zámerne ignorujúc princíp prevencie a odmietajúc implementovanie povinného označovania GM produktov, táto vláda umožňuje, aby sa z jej občanov stali pokusné myši, obetujúc zdravie národa kapitalistickej chamtivosti. Neexistuje nič také ako “podstatná ekvivalentnosť”.

Táto fráza bola vymyslená vedecky negramotnými právnikmi biotechnologického priemyslu a v roku 1992 vpísaná do zákona G.H.W. Bushom, ktorý GM plodiny prehlásil za “v podstate ekvivalentné” ich tradičných proťajškom, a preto si nevyžadujú žiadnu zvláštnu štúdiu o bezpečnosti pre zdravie či testovanie. Etickí vedci a výskumníci to považujú  za najväčšiu frašku a podvod, aký bol kedy v oblasti vedy uskutočnený

V protiklade k tomu, čo firemní prekrúcači biotechnologických spoločností chcú, aby verejnosť verila, nebola uskutočnená jediná štúdia o bezpečnosti ľudí. Človek nepotrebuje doktorát na to, aby si všimol vzťah medzi GMO a prudkým nárastom infekcií HIV, voči mnohým liekom odolnej tuberkulózy a ďalších chorôb. Prijímateľov rozhodnutí, ktorí neustále porušujú naše ľudské právo na telesnú integritu vypúšťaním týchto toxínov do nášho prostredia a potravinového reťazca bez nášho vedomia a súhlasu, treba vziať na zodpovednosť.

Ingrid Blank je Juhoafričanka nemeckého pôvodu, špecializujúca sa na technické preklady medicínskych materiálov. Tento článok pôvodne vyšiel v newsletteri Carotec-u TrueHealth. Carotec predáva vysokokvalitné vitamínové doplnku a produkty starostlivosti o zdravie na prírodnej báze. Pre viac informácií volajte Carotec na čísle (00)1-800-522-4279. Píšte na adresu: Carotec, Inc., P.O. Box 9919, Naples, FL 34101, U.S.A.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: