Komu vadí tabuľa?

Boj o pamätnú tabuľu na politickú objednávku sa začal a samozrejme, že si príležitosť prihriať svoju polievočku nenechali ujsť ani naši najhumánnejší ĽPR, čo by každého s iným názorom ako oni bili a vešali kam by šlo a vyhlásili Bologovy a Filekovy podporu a na TU dokonca môžete podporiť aj virtuálnym podpisom ich snahu o zviditeľnenie sa

Skúsme sa na celú túto kauzu pozrieť ako klasický občan, ktorý nemá vlastný názor na túto tému, lebo sa o ňu jednoducho nezaujímal. Ja som si spravila taký malý prieskum medzi kolegami, ktorý presne do tejto skupiny zapadajú a ich reakcia bola jednoznačná: Nechápeme, čo tí ľudia riešia. Nech už to bolo ako bolo ale je to časť našich dejín a z dejín sa máme poučiť a nie tváriť sa, že neboli. Potom sa ešte niektorý zaujímali, kto platil tú tabuľu a celú réžiu okolo domu a keď som im povedala, že je to súkromné nadšenie pár ľudí, tak si len poťukali po čele, či sa ľudia v Bytči majú tak dobre, že toto je najväčší problém, ktorý trápi ich poslancov.

Tak mi teda povedzte koho títo poslanci zastupujú. Od dňa, keď tabuľu pán Pánis zavesil na rodný dom pána prezidenta ubehlo už niekoľko rokov. Občania okolo nej chodili, viac menej si ju nevšímali a zrazu vadí? Prečo? Lebo dvaja šašovia povedali?

Možno by stálo za tú srandu prejsť sa po Bytči a spočítať výmole na ceste, odpadky na trávnikoch, zničené smetné koše alebo lavičky či počet chýbajúcich parkovacích miest. Lebo aj keď nie som z Bytče myslím si, že tamojší ľudia majú presne tie isté problémy ako my všetci ostatný.

A, aj keď mne osobne sa to nepáči, nejaká, v podstate akákoľvek, pamätná tabuľa je im ukradnutá. Bez ohľadu na to, koho si tou tabuľou pár pre nich „čudákov“ pripomína.

Ako príklad je dobré pozrieť si video v TOMTO článku.

2 komentáre

  1. Plne suhlasim, ze tabulu treba odstranit a dat tam kamen z koncentracneho tabora, ako pozaduje pan Getting. Ale. Len vtedy, ak pred kazdou synagogou bude kus kamena z Gazy s menami obeti, ktore boli zavrazdene izraelskymi zbranami.

  2. Puchov 1. maj 2010

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: