Deň matiek – knižka pre otecka a detičky – Ako spraviť darček

Blíži sa sviatok všetkých mamičiek, tento rok to bude 9.mája,  a deti určite budú chcieť niečo vyrobiť pre svoje mamy. Pomoc oteckov sa však každému z nich určite zíde.

Pripravili sme pre vás pár nápadov, ktorými sa môžete inšpirovať. Všetky sú materiálovo aj pracovne veľmi nenáročné a zvládne ich každý bez ohľadu na finančné pomery alebo zručnosť.

Možno si pomyslíte, že načo sa piplať s papiermi alebo lepidlom či farbami. Veď stačí zájsť do obchodu a niečo kúpiť. Milí páni, ako žena Vás môžem ubezpečiť, že aj ten najjednoduchší darček, ktorý vyrobíte spolu s vašou ratolesťou, poteší každú maminu. K darčeku priložte pekný kvietok a ženský úsmev vám bude dostatočnou odmenou.  A verte, že ten kvietok  vôbec nemusí byť drahý z obchodu. Nenáročnú ženu poteší aj púpava alebo rozkvitnutý orgován. Lebo aj napriek vtipom o ženách a drahých šperkoch väčšina žien si vystačí s láskou a pozornosťou svojich najbližších.

Tak isto nezabudnite aj na vašu mamku a aj svokru. Viem, viem …. svokra. Aj ja mám jednu. Ale predsa len, je to matka vašej polovičky a určite ju darček od vnúčika či vnučky poteší.

A určite by ste nemali zabudnúť na slovíčko ĎAKUJEM, tak ako sa spieva v jednej pesničke:

“Ďakujem ti mama za nežnosť a za lásku,

ktorú si mi dala, vďaka aj za život môj.”

A na koniec malá rada. Páni, aj keď je deň matiek a len raz do roka, vždy druhú májovú nedeľu, darček si zaslúži každá žena, aj keď ešte nie je matka a pozornosť od vás ju poteší aj v iný deň.

Nápady si môžete stiahnuť TU alebo napísať na náš mail hlavu.hore@yahoo.com a my vám ich bezplatne zašleme.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: