Výzva na odvolanie tzv. Dúhového Pride pochodu v Bratislave

Združenie Hlavu Hore, ktorého hlavnou prioritou je zachovávanie a udržiavanie tradičných rodinných princípov, klasickej rodiny a snaha o zdravý vývoj mladej generácie si myslí, že verejná prezentácia zvrátených sexuálnych praktík, ktorá sa má diať 22. mája v centre Bratislavy je nevhodná pre zdravý vývoj detí a preto sa pridávame k výzve o.z. Magnificat Slovakia na odvolanie pochodu s názvom Dúhovy pride .

Magnificat Slovakia, P.O. Box 147, 814 99 Bratislava 1

Titl.

Queer Leaders Forum, Medená 5, 811 02 Bratislava,

Romana Schlesinger, Mateja Bela 2497/12, 911 01 Trenčín

Výzva

na odvolanie tzv. Dúhového Pride pochodu v Bratislave

Vážení organizátori, dolu podpísaný Anton SELECKÝ, r.č. 500617/206,

predseda predsedníctva o.z. Magnificat Slovakia vás týmto

v y z ý v a m

na odvolanie tzv. „Dúhového PRIDE pochodu“, ktorý vaša organizácia naplánovala na 22. mája 2010 na území hlavného města SR Bratislavy.

Odôvodnenie:

Pochod, (resp. manifestácia) tohto druhu, ktorý predstavuje verejnú prezentáciu tzv. „sexuálnych menšín“, je nezlučiteľný so Stanovami o.z. Magnificat Slovakia, a to najmä v § 2, 1. Cieľ činnosti, bod.g) – zachovávanie a ochrana cyrilometodského kultúrneho a duchovného dedičstva.

Cyrilo-metodské dedičstvo zahŕňa kresťanskú vieru a kresťanskú morálku. Táto viera a morálka učí, že Boh stvoril muža a ženu, aby spolu v láske nažívali v posvätených manželstvách a rodinách, a takto plodili a vychovávali ľudské potomstvo. Táto viera a morálka ďalej učí, že akýkoľvek iný sexuálny vzťah, resp. model, je protiprirodzený, hriešny, pohoršujúci a odsúdeniahodný.

O. Z. Magnificat Slovakia konštatuje, že vy, ako organizátori, chcete prezentovať na verejnosti sexuálne a medziľudské amorálnosti ako rovnocenné s prirodzeným a odvekým morálnym poriadkom.

Toto vaše konanie uráža Boha, kresťanskú vieru, cyrilo-metodskú tradíciu a dedičstvo v našej vlasti, mňa osobne, uráža a pohoršuje vieru desiatok tisícov členov a sympatizantov o.z. Magnificat Slovakia, a všetkých slušných ľudí.

Stanovy, o ktoré sa opierate, obsahujú, citát: „úsilie o dosiahnutie uznania homosexuálnej orientácie za rovnoprávnu vo všetkých oblastiach spoločenského a rodinného života“.

V právnom poriadku a Ústave SR nejestvuje žiadna úprava, ktorá by označovala druh sexuálnej orientácie za ľudské právo.

Z vyššie uvedených dôvodov vás preto vyzývame, aby ste od tzv. Dúhového PRIDE pochodu a pridružených akcií, ktoré organizujete 22. mája 2010 v Bratislave, upustili, a v plnom rozsahu ich odvolali a zrušili.

Veríme, že túto výzvu prijmete v dobrej vôli a v občianskej zodpovednosti.

S pozdravom Anton SELECKÝ

Predseda predsedníctva o.z. Magnificat Slovakia

V Bratislave, dňa 24. apríla 2010

NA VEDOMIE: Andrej Ďurkovský, primátor hlavného mesta SR Bratislava,

Magistrát, Arcibiskup Mons. Stanislav Zvolenský, ABÚ Bratislava,

Konferencia biskupov Slovenska.

12 komentárov

 1. aaaa – medzi nackami sa ozyvaju latentni homosexuali a lesby ktori takymto tvrdym odporom zakryvaju svoju orientaciu 😀

 2. a ty si cisty dement ktori ma problem s malym ftakom a nic ine nemoze len trtkat chlapa s takym istym malym ftakom daj sa liecit buzna !

 3. to f je tam naschval aby si niekto nemyslel ze neviem pravopis .. aby to ten dement pochopyl…. a prezyvka nacek je len reakcia na dementov komentar nemam snimi nic spolocne !

 4. nechutne

 5. je to nechutne a zvrhle
  a ty gnwp,ci co to mas za debilnu prezyvku,nahod latex a chod si s nimi zapochodovat
  aby sme sa mali na com pak zazavat

 6. Buzici su precitliveli a maju aj precitliveli sluch. Ked pochodovali v Brne, stacilo vraj par petard a bolo po pochode.
  Tych najodvaznejsich potom rozohnali jedinym delobuchom.

  Horsie je to s lesbickami, vedia byt riadne agresivne.

 7. Zmrd napchám ti petardy do tej tvojej teplej riti a uvidíš že potom možeš mrdať aj z negrom.

 8. Treba nabehnúť medzi nich a rozkopať im tie ich teplé rite .Ved je to úplne nechutne …

 9. Ked to bude dalej pokracovat takato propaganda vymrie biely narod uplne … male deti budu mat vymyte hlavicky a budu si mysliet ze partnerstvo s rovnakym pohlavim je to spravne … v akej dobe to zijeme ked moralne hodnoty uplne upadaju, ked sa nepropaguje tradicna rodina a teplo domova ale homosexualita …. to uz fakt nie je v ludskych hlavach ani stipka zdraveho rozumu ????

 10. Počuj gnwp aj keď podľa mňa tvoje meno alebo pseudonim alebo ako to mam nazvať nedáva absolútne zmysel k danému članku a to som ešte len pri mene a k tvojmu príspevku len toľko aby si ty náhodou svojou krvou nezakryl svoju osobu.
  Tvoju osobu tu nikto neuráža aj keď z tvojho príspevku vieme usúdiť, že máš asi radšej chlpaté chlapské prdelky ako jemné ženské telá tak sa buď skonsoliduj alebo zbytočne nešpiň túto stránku buzerantskými rečami!!!

  Za pochopenie ti ďakujem.

 11. no pokial ste vy predstavitelia toho “bieleho” naroda – tak mi za nim vobec smutno nebude az vymrie – mozno s vami vymrie aj ludska hlupost, kto vie…

 12. 14acab – tak uz si sa pochvalil svojim IQ 14 si spokojny ? 😀

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: