Stolný futbal s adrenalínom a dymové efekty

3. ročník turnaju v stolnom futbale bol o niečo zaujímavejší ako predchádzajúce ročníky.

Okrem bežnej zábavy ako hra, tombola a rozdávanie cien bol tento ročník spestrený o nečakaný kultúrny program, za ktorý sa môžeme poďakovať zrejme nejakým násťročným hrdinom.

Chceli by sme ich pochváliť za obrovskú odvahu a statočnosť, s ktorou neváhali a nebáli sa nám spestriť náš podvečer, keď do maličkej krčmy v podzemí vhodili hneď na začiatku dymovnicu. Taktiež oceňujeme ich predvídavosť, keď vedeli, že v podniku nie je nik, koho by mohlo ich počínanie naozaj vážne ohroziť na zdraví. Žiadna tehotná (tá odišla chvíľu pred tým), žiaden astmatik a ani žiaden pes ako minulý rok.

Chceme im poďakovať aj za to, že z lásky k nám neváhali na spomenutú dymovnicu minúť svoje finančné prostriedky a preukázali obrovskú nebojácnosť a skromnosť, keď po vhodení ani nepočkali na naše poďakovanie, ale radšej utiekli, aby sa nemuseli cítiť trápne, keď im budeme ďakovať. Tým, že sme cca hodinku postávali na zime a čakali, kým sa nám krčmička vyvetrá sa len utužili naše vzťahy a celý turnaj sa stal ešte zábavnejším.

Zlato obhájili minuloroční víťazi, tombola sa tiež rozdala a všetci sa tešíme na budúci ročník a veríme, že naši dymovnicoví priatelia takto o rok prídu medzi nás a zahrajú si s nami. Chceme sa im osobne poďakovať za ich čin a dopriať im, aby sa mohli aj oni potešiť zo svojej duchaplnej a inteligentnej zábavy.

6 komentárov

  1. Blahozelam k uspesnemu turnaju .

  2. musela to byť super akcia .. len tak dalej hlavu hore 😉

    Sláva!

  3. za takyto nadhlad a ironiu by som dal autorovi aj nejaku literarnu cenu! 😉 skoda, ze dymovnicami niekto (ktokolvek) riesi veci (akekolvek)

  4. dakujeme a verime, ze o rok sa vidime znovu

  5. hm, minule ste sa nehanbili ukazat svoje fasisticke motivy na handrach, teraz ich uz cenzurujete… preco?

  6. nasrat: podla mna skor blba kvalita, ale trikolora z doby tretej rise je na tej mikine vlavo jasna 😉

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: