Paul Joseph Watson – Šéflekár: Prasacia chrípka bola “kultivovaná v laboratóriu”

prasacia chripkaPoznámka editora GR: NPR v piatok oznámila, že smrteľná prasačia chrípk “spája genetický materiál z ošípaných, vtákov a ľudí takým spôsobom,aký výskumníci predtým nepoznali”, čo nás vedie k podozreniu, že bola vyvinutá v laboratóriu.

V Mexiku sa šíri prasačia chrípka a vojaci patrolujú po uliciach po tom, čo bolo potvrdené, že dochádza k prenosu z človeka na človeka, a že vírus je úplne novým typom, ktorý, ako sa zdá, napadá najviac mladých, zdravých ľudí. Objavujú sa taktiež otázky o pôvode vypuknutia tejto epidémie po tom, čo verejný medicínsky činiteľ uviedol, že vírus bol “kultivovaný v laboratóriu”.

“Tento vírus prasačej chrípky, ktorý bol kultivovaný v laboratóriu je čosi, čo sa nikde v USA či na svete neobjavilo, ide teda skutočne o identifikáciu nového vírusu chrípky,” uviedol Dr. John Carlo, šéflekár Dallas Co. (pozri videoklip tuná).

Bolo to pošmyknutie alebo priznanie, že tento nový supervírus prasačej chrípky bol zámerne vytvorený v laboratóriu a vypustený?

prasacia chripkaVynárajú sa alarmujúce správy o ľuďoch s príznakmi choroby, ktorí v kontakte s ošípanými vôbec neboli. Medzi ne patrí muž s dcérou v San Diego County, 41-ročná žena v Imperial County a dvaja teenageri v texaskom San Antoniu. Vlastne vo všetkých amerických prípadoch obete nemali s ošípanými žiaden kontakt.

Dr. Wilma Wooten, predstaviteľka úradu pre verejné zdravie v San Diego County, pre KPBS uviedla: “Máme prenos z človeka na človeka medzi otcom a dcérou,” a “a taktiež medzi dvoma teenagermi v Texase, spolužiaci. To taktiež naznačuje prenos z človeka na človeka.”

“Dr. Wooten uvádza, že nie je jasné, ako sa ľudia prasačou chrípkou nakazili. Hovorí, že žiaden z pacientov do kontaktu s ošípanými neprišiel,” podľa správy.

Aj keď sa situácia v USA zdá byť pod kontrolou, panika sa šíri v Mexiku, kde sa 800 prípadov zápalu pľúc len v samotnom hlavnom meste spája s prasačou chrípkou a vírus napadol mladých a zdravých ľudí, čo je pri vypuknutí chrípky veľmi ojedinelé. Napriek hrozbe pandémie ostáva hranica medzi USA a Mexikom otvorená.

“V snahe zabrániť ďalším nákazám Mexiko vo svojom rozsiahlom, preplnenom hlavnom meste s 20 miliónmi ľudí uzavrelo školy a múzeá, a zrušilo stovky verejných podujatí,” uvádza Reuters.

“Som značne znepokojený,” hovorí Dr. Martin Fenstersheib, lekársky úradník v Santa Clara County. “Máme tu nový vírus, úplne nový kmeň, šíriaci sa z človeka na človeka, a taktiež sledujeme smrteľný vírus v Mexiku, ktorý sa zdá byť podobný. Obávame sa takejto eskalácie.”

Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) trvá na tom, že táto nákaza má “potenciál pandémie” a zhromažďuje zásoby Tamiflu, všeobecne známeho ako oseltamiviralikum, tabletky, ktorá podľa jej predstaviteľov lieči chrípku a bráni infekcii.

Ako sme už predtým uviedli, svoje akcie vo vakcíne Tamiflu majú poprední globalisti a členovia Bilderberg ako George Shultz, Lodewijk J.R. de Vink a bývalý minister obrany USA Donald Rumsfeld.

Skutočne, sám Rumsfeld hral kľúčovú úlohu pri gradovaní vypuknutia prasačej chrípky v roku 1976, kedy naliehal, aby bola očkovaná celá krajina. Mnohé dávky vakcíny boli kontaminované, čo vyústilo v stovky ochorení a 52 úmrtí.

Fakt, že vlastnosti kmeňa sú úplne nové, že vírus sa šíri z človeka na človeka a že najhoršie dopadá na mladých a zdravých, nachádza znepokojujúce pararely v smrteľnej pandémii z roku 1918, ktorá má na svedomí milióny životov.

Nie je jasné prečo – ak je vírus úplne novým kmeňom – sú verejní zdravotnícki činitelia tak presvedčení o tom, že program masového očkovania, ktorý už je pripravený, bude nutne efektívny.

Celkom iste to nebude po prvýkrát, kedy sa smrteľné vírusy chrípky vytvorili v laboratóriách a potom rozšírili s cieľom vyvolať pandémiu.

Keď sa správy o nákaze objavili minulý mesiac, české denníky si kládli otázku, čo šokujúci objav vakcín kontaminovaných smrteľnou vtáčou chrípkou, distribuované do 18 krajín americkou spoločnosťou Baxter, boli časťou sprisahania na vyvolanie pandémie.

Keďže pravdepodobnosť náhodného zmiešania živej vírusovej biologickej zbrane s vakcínovým materiálom je prakticky nulová, neostáva žiadne iné vysvetlenie, než to, že kontaminácia bola zámerným pokusom učiniť z vírusu H5N1 čo najúčinnejšiu zbraň a distribuovať ju prostredníctvom konvenčných vakcín proti chrípke do populácie, ktorá do obrovskej miery nakazí ďalších prenosom víru vzduchom.

Nie je to však po prvýkrát, čo boli vakcínové spoločnosti prichytené pri distribúcii vakcín kontaminovaných smrteľnými vírusmi.

V roku 2006 bol odhalený objav spoločnosti Bayer Corporation, že ich injekčný liek, používaný hemofilikmi, bol nakazený vírusom HIV. Interná dokumentácia dokazuje, že aj keď o kontaminácii lieku vedeli, stiahli ho z amerického trhu len pre to, aby ho predávali na európskych, ázijských a latinskoamerických trhoch, vedome vystaviac tisíce, väčšinou deti, živému vírusu HIV. Vládni úradníci vo Francúzsku boli uväznení za umožnenie distribúcie lieku. Dokumenty dokazujú, že FDA sa spolčila so spoločnosťou Bayer, aby tento škandál ututlala a umožnila globálnu distribúciu lieku. Žiadni predstavitelia spoločnosti Bayer neboli v USA stíhaní.

Vo Veľkej Británii vypuknutá epidémia slintačky a krívačky v roku 2007, ktorá Britániu značne znepokojila, pochádzala z vládneho laboratória, ktoré používa i americká farmaceutická spoločnosť, podobne ako smrtiace vypuknutie v roku 2001, ktoré bolo taktiež zámerne spôsobené.

Ako sme včera uviedli, posledná významná epidémia novej formy prasačej chrípky v USA sa objavila na armádnej základni vo Fort Dix, štát New Jersey.

Paul Joseph Watson je častým prispievateľom pre Global Research.

Zdroj: http://christianfreeman.wordpress.com/

 

6 komentárov

 1. choroba sialenych krav,vtacia chripka,teraz prasacia asi ide slabo kseft s hovadzim a kuracinkou,par ludi zo 6miliard skape a uz je to ,,,,,,,, smrt masmediam!!!!!uz len treska a tuniak to bude zase nabuduce 😀 aj tak bravcove nieje košér

 2. Ach jaj, ale ved ta chripka sa siri ako normalna kvapockova infekcie, kontakt s prasatom vobec nie je nutny.

 3. Jano: to sa pise aj v tomto clanku a prave o to ide je divne ze ma v sebe zmutovany prasaci vir nie?

 4. za vykend zomrie rukami opitych vodicov viac ludi ako na celu prasaciu chripku za 100 rokov,ktora je len medializovany strasiak na upravovanie cien masa aspon bude mat o com judenwood natocit dalsi trhak nech ziju masmedia a ich konzumenti

 5. admin,

  ale ved virus moze zmutovat kdekolvek, nie len u prasiat. tie su v tom nevinne, akurat virus chripky ktory je momentalne v obehu sa pred rokmi zmutoval u prasiat a teraz znova. fakt tieto nazi konspiracie nemaju ani hlavu ani patu.

 6. jano, asi si nevsimol, ze toto je prevzaty clanok.
  Nazvat P.J. Watsona “nazi konspiratorom” je fakt huste.
  Ale asi si necital ten clanok pozorne, tak pre teba jednu vec, o ktoru hlavne ide:

  “Tento vírus prasačej chrípky, ktorý bol kultivovaný v laboratóriu je čosi, čo sa nikde v USA či na svete neobjavilo, ide teda skutočne o identifikáciu nového vírusu chrípky,” uviedol Dr. John Carlo, šéflekár Dallas Co.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: